Kahve Markanız


Ozkanlar

Telefon1: 05331386142

Telefon2:

Fax:

Web: www.kendimarkaniz.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2001
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Dahil Olma Süreci :
Kendi Markanız , olarak verdiğimiz Know-how (bilgi, tecrübe ve deneyim) paylaşımları sonucunda oluşturulacak consept ‘te ,tamamen sizin , bütçenize, hedeflerinize ,paralel bir oluşum öngörmekteyiz. Ayrıca ciro dan herhangi bir bedel royalty fee talep etmemekteyiz.
A-HALİHAZIRDA MARKANIZ VAR İSE ;
1-Marka adı ile ilgili teknik takibin yapılması
2-Mevcut consept ile verilen hizmetin işlerliğinin, görsel ve pratiksel değerlendirilmesinin konuşlanılan lokasyonun demografik yapısının incelenip ihtiyaç halinde yeni sistem oluşturulması.
3-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
4-Franchise`leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.Franchise sözleşmesinin hazırlanması.
5-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının ,en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması ve gerçekleştirilmesi.
6-İnternet ortamında (google-facebook-bayilik siteleri vs) reklamın yapılması.Son derece ekonomik olarak google adwords reklamının çıkartılması
7-Personel eğitimi.
B-MEVCUT BİR MARKANIZ YOK İSE ;
1-Sektorel bazda destek.(Sektor seçimi ,fizibiliteleri ,demografik yapı çalışmalarını kapsayacak şekilde.)
2-Marka isim bulunması ve TPE desteği
3-Conseptin kurulması,Mağaza `daki tüm detayların A`dan Z`ye 3d max görsel çizimi ve teknik şartnamelerinin hazırlanması.
4-Web sitesinin oluşturulması
5-Oluşumun reklam boyutunun en ekonomik şekilde ayarlanması(google-bayilik portallerı vs.)
6-Menü oluşturulması-Menu ‘deki ürünleri kapsayan bütün satın almaların ekonomik olarak bağlantılarının yapılması,bu ürünlerin personel eğitiminin sağlanması.
7-Kendi içinde büyüme hedefi var ise ,Türkiye genelinde ,consepte uygun , efektif noktaların,(Cadde ve AVM ler)fizibiliteleri ile beraber işletmeye sunulması(Kiralama sözleşmesinin imza aşamasına getirilmesi)
8-Franchise`leşme (bayileşme) hedefi var ise ,franchise bulunması,görüşmelerin yapılması,sözleşmelerin imza aşamasına getirilmesi.
9-Conseptin anahtar teslim kurulması,ekipman ve ürünlerin satın alma çalışmalarının en ekonomik ve sağlıklı olarak işletmeye sunulması.

Dekorasyon –İnşaat;
Fastfood-Cafe-Restaurant tadilat,dekorasyon anahtar teslim inşaat çalışmalarımız ile ‘de sizlerin hizmetinde olduğumuzu belirtmek isteriz.


Ürün ve Hizmetler

Cafe-Hızlı tuketim-fast food

#kahve bayilik,bayilik,franchising # # # #


Benzer Firmalar