TUŞBA YAPI


MERKEZ MAH.REŞİTPAŞA CAD.NO:116/18 AVCILAR /İSTANBUL

Telefon1: 0212 694 2393

Telefon2:

Fax: 02125916367

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1995
Çalışan Sayısı:8 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Değerli müşterilerimiz, Sevgili meslektaşlarımız,

TUŞBA GAYRİMENKUL 1995 yılında, Tuşba Şirketler Grubunun bir üyesi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana “ HER ŞEY GÜVENLE BAŞLAR “ sloganı ile yola çıkan TUŞBA GAYRİMENKUL sektöründe müşterisine verdiği güler yüzlü hizmet, çok seçenekli portföyü, halkın teveccühü ile Türkiye çapında saygın bir kuruluş haline gelmiştir.

T.B.M.M. haber dergisi tarafından İki yıl üst üste sektöründe Yılın kurumu seçilmiştir. TUŞBA GAYRİMENKUL şu an 5 şube ile faaliyet göstermektedir.
Hizmeti bir bütün olarak bilen kurumumuz, müşterisine Gayrimenkul pazarlamanın yanı sıra iç mimari (dekorasyon) ve nakliyat (evden eve) hizmetleri vermektedir. Mobilya ve P.V.C. üretimi yapan kurumumuz dekorasyon bölümünde sektördeki en iyi firma olarak gösterilmektedir.

Hızla büyüyen kurumumuz, gelişimini yeni iş ortakları ile sürdürmek amacındadır. Bu bağlamda Tuşba Gayrimenkul başta konusunda uzman emlak ofislerini ve sektörde faaliyet göstermek isteyen iş ortaklarımızı Tuşba ailesine ve Franchise‘mız olmaya davet ediyoruz.

Lider ve güvenilir bir şirket olarak TUŞBA GAYRİMENKUL 2012 yılı içerisinde Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki en büyük ilk üç firmasından biri olmayı hedeflemiştir. TUŞBA GAYRİMENKUL müşterilerini sürekli, kaliteli, yaşanabilir ve en uygun ödeme koşullarıyla konut sahibi yapmayı amaç edinmiştir. Güvenilir, aldatmayan, her zaman iyi dileklerle anılan bir firma olmayı temel felsefe edinmiştir. Her Şey Güvenle Başlar düsturu ile yatırımcılarına her zaman en doğru yatırımı gerçekleştirmesi için hizmet vermeyi görev olarak kabul etmiştir.

Gayrimenkullerini en iyi ve karlı bir şekilde değerlendirmek isteyen yatırımcılarımızı, en uygun fiyatlarda gayrimenkul satın almak isteyen müşterilerimizi, emlak sektöründe faaliyet göstermek isteyen meslektaşlarımızı TUŞBA ailesine davet ediyoruz.


GAYRİMENKULÜNÜZÜN GERÇEK DEĞERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BİZİ ARAYIN.UZMANLIK ALANLARIMIZ


TİCARİ GAYRİMENKULLER
GAYRİMENKUL EKSPERTİZİ
KONUT KREDİSİ DANIŞMANLIĞI
HER TÜRLÜ TAPU İŞLEMLERİ


Ürün ve Hizmetler


TUŞBA YAPI
Değerli müşterilerimiz, Sevgili meslektaşlarımız, TUŞBA GAYRİMENKUL 1995 yılında, Tuşba Şirketler Grubunun bir üyesi olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana “ HER ŞEY GÜVENLE BAŞLAR “ sloganı ile yola çıkan TUŞBA GAYRİMENKUL sektöründe müşterisine verdiği güler yüzlü hizmet, çok seçenekli portföyü, halkın teveccühü ile Türkiye çapında saygın bir kuruluş haline gelmiştir. T.B.M.M. haber dergisi tarafından İki yıl üst üste sektöründe Yılın kurumu seçilmiştir. TUŞBA GAYRİMENKUL şu an 5

# # # # #


Benzer Firmalar