Anasayfa » BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ » İZMİR BEYAZ EŞYA SERVİSLERİ » izmir amana servisi 252 09 63 - 252 09 64

izmir amana servisi 252 09 63 - 252 09 64


merkez

Telefon1: 2520963

Telefon2: 2520964

Fax: 2520964

Web: egebolgeservis.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:1 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

252 09 63 – 252 09 64

AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR BEYAZ EŞYA SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR KLİMA SERVİSİ AMANA İZMİR TEKNİK SERVİSİ KLİMA AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR BÖLGE SERVİSİ AMANA İZMİR BÖLGESİNDE BEYAZ EŞYA KLİMA VE KOMBİ BAKIM ONARIMLARI VE MONTAJLARINA BİR (1) YIL GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ VERİLMEKTEDİR
Kuruluş olarak müşterilerden 7/24 gelen arıza çağrı kaydı yardımıyla arızaya ön teşhisi koymaktayız. Bu sayede siz müşterilerimize daha faydalı çözümler bulabiliyoruz.
Donanımlı Araçlar !…
Araçlarımızda en çok kullanıma ihtiyaç duyulan aygıtları temin ederek üstelik beyaz eşyalarınızı evinizde, iş yerinizde hasarını gidererek en süratli hizmeti oluşturmaya uğraşıyoruz.
Teknolojik Donanım !…
Değişen teknoloji beyaz eşya alanında yeni cihazların, aletlerin, eşyaların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Şirketimizde çalışmakta olan personel gelişen bu teknolojiyi incelemekte ve kendilerini devamlı geliştirmektedirler.
1 Yıl Garanti !…
Bakım ve onarım hizmetinde işçilik ile değiştirilen yedek parça 1 yıl garantili olup bu periyot zarfında siz müşterilerimizin karşılacağı problemle eksiksiz bir biçimde uğraşmaktayız. Bizler bakış açımız kullandıgınız cihazların sorunsuz, sağlıklı olmasını sağlamaktır.
Hızlı Servis Hizmeti !…
Ürününüz bozulduğu zaman Teknik Servisi.(0232) 252 09 63_ 0539 366 06 83 çağrı merkezimizi arayıp arıza kaydı bırakmanız yeterli. Süratli çözüm için teknik servisimiz siz müşterilere çevrenizdeki en yakın servis aracını ulaştıracaktır.
Uzman Teknisyenler !…
Çalışanlarımız Her marka kombiler, Beyaz Eşya, Klima, teknik Servis.Uzman Teknik Servis,bahsinde profesyoneldir. Gerekli bilgi ve donanıma sahip olmaları ve daha önceden karşılaştıkları arızalardan edindikleri tecrübe ile daha çabuk çözümler sunmaktadırlar.AMANA SERVİSİ olarak izmir il merkezi ile bağlı ilçe ve köylerinde AMANA buzdolabı,AMANA fırın,AMANA çamaşır makinası,AMANA bulaşık makinası,AMANA klima,AMANA termosifon,AMANA aspiratör,AMANA set üstü ocak,AMANA elektrik süpürgesi,AMANA su sebili,AMANA mikro dalga fırın ve AMANA ankastre ürünlerinin onarımı,bakımı ile söküm ve montajı konusunda uzman teknik personelimizce kusursuz ve en kısa sürede en uygun ücret ile yapılmaktadır.
AMANA ürün sahibi olan siz değerli müşterilerimiz bize telefon ile ulaştıktan hemen sora AMANA ürünlerindeki arızalarınız size telefon ile sorulacak olan sorularla %99 gibi bir doğruluk oranıyla uzman personelimiz tarafından tespit eilerek;siz AMANA ürün sahibi müşterilerimize arızanın ne olduğu söylenerek en uygun onarım teklifi sunulacaktır.
Gezici ve tam donanımlı araçlarımızla sizlere en kısa sürede ulaşılarak arızaların %97 si AMANA ürününün bulunduğu yerde;%3 lük küçük bir bölümü ise atölyeye alınmak suretiyle giderilmektedir.
AMANA ürünlerine yapılan bütün işçilik ve değişime tabi tutulan parçalar bir yıl AMANA SERVİSİmiz tarafından garantimiz altına alınmaktadır.
AMANA SERVİSİmiz 7/24 saatleri esasına


Ürün ve Hizmetler


izmir amana servisi 252 09 63 - 252 09 64
252 09 63 – 252 09 64 AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR BEYAZ EŞYA SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR KLİMA SERVİSİ AMANA İZMİR TEKNİK SERVİSİ KLİMA AMANA İZMİR SERVİSİ AMANA İZMİR BÖLGE SERVİSİ AMANA İZMİR BÖLGESİNDE BEYAZ EŞYA KLİMA VE KOMBİ BAKIM ONARIMLARI VE MONTAJLARINA BİR (1) YIL GARANTİLİ SERVİS HİZMETİ VERİLMEKTEDİR Kuruluş olarak müşterilerden 7/24 gelen arıza çağrı kaydı yardımıyla arızaya ön teşhisi koymaktayız. Bu sayede siz
Beyazeşya servisi, klima servisi, Kombi Servisi

#Arçelik Servisi #Arçelik Klima Servisi #Arçelik Beyaz Eşya Servisi #Arçelik Servisleri #İzmir Arçelik Servisleri


Benzer Firmalar