Armateknik Bilgisayar Ltd. Şti.


Kazım Dirik Mahallesi 166 Sokak No:5 K:1 D:1

Telefon1: 0232 374 22 22

Telefon2:

Fax: 0232 343 63 78

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2001
Çalışan Sayısı:7 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Armateknik Bilgisayar Ltd.Şti. kurumsal web sitesi hizmeti veren köklü bir kuruluştur. Her çalışması kendine özgü ve yenilikçi çizgiler taşımaktadır. Sürekli gelişen teknolojide müşterilerine doğru bilgiler verip,onları doğru şekilde yönlendirerek başarılı danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

Bir web sayfasında olması gereken sadelik ve doğru kurgu ile kullanımı kolay web sayfaları yaratan Armateknik Bilgisayar, google optimizasyonu için müşterilerine danışmanlık hizmetide vermektedir. Günümüzde internet kullanımı çok fazla yaygın hale gelirken;tablet,cep telefonu ve yeni nesil dizüstü bilgisayarlar ile her yerden internete ulaşım kolaylaşmıştır. Firmalar interneti kullanırken web sayfalarına daha fazla müşteri bulmak için doğru çözüm arayışlarına girmişlerdir. Bu gözle bakıldığında sadece web sayfası yapmak ve yayınlamak artık tek başına yeterli gelmemektedir. Firma web sayfalarının 7/24 yayında kalması,mail problemi yaşamamaları,web sayfalarının google arama motorunda ve diğer tarayıcılarda en üst sıralarda gelmesi ve bunun sürekliliğin sağlanması,belirli periyotlarla değişen tarayıcı algoritmaları nedeni ile mevcut sayfa kodlarının yeniden düzenlenmesi, doğru anahtar kelime ve içeriklerinin hazırlanması, bu çalışmaların önemli parçalarından biri haline gelmiştir.

Sizler için yapacağımız yeni çalışmada; Armateknik Bilgisayar güçlü ve güleryüzlü internet ekibi ile Kurumsal Web sayfanız için tercih edeceğiniz doğru bir firma olacaktır. Hakkımızda daha detaylı bilgi edinmek ve merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilir, yada web sayfamızdan bu bilgilere ulaşabilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

Web Tasarım, Domain ve Hosting Hizmetleri, Arama Motoru Optimizasyonu(SEO), Firmanıza Özel Yazılımlar, Teknik servis, Server kurulumu, Network hizmetleri, Donanım satışı, Proje geliştirme, Sosyal medya

#Web Tasarım #Özel Yazılımlar #Proje geliştirme #Domain ve Hosting Hizmetleri #Arama Motoru Optimizasyonu


Benzer Firmalar