Antalya Güventaş Nakliyat


Güvenlik Mah. Mimar Sinan cad. Papatya apt. no 18/B

Telefon1: 02423342824

Telefon2: 05355033927

Fax: 02423342824

Web: www.antalyainakliyat.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1990
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Güventaş, nakliyat sektöründe yılların getirmiş olduğu tecrübeye sahip firmamız gelişen koşullarla birlikte tüm Türkiye içerisinde evden eve nakliyat hizmetlerini başl

Guventas nakliyat 1990 yılında taşımacılık ve nakliye sektöründe ki boşluğu fark etmiş bu doğrultuda hareket etmek için ve insanların ihtiyaçlarını karşılayıp hayatı kolaylaştırmak için Yılmaz Teke tarafından başkent Antalya’da kurulmuştur. Nakliye sektöründe mevcut olan boşluğu fark edip çağın gereksinimlerine ayak uydurarak kurulan Guventas nakliyat, bu boşluğu doldurmak adına 23 yıldır aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.

İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır. Bu nedenle Guventas nakliyat müşterilerine birçok taşımacılık hizmeti vererek onların her türlü nakliye işlerini güvenle yapmaktadır. Sektörde köklü bir geçmişi olan ve tecrübeyle her gün kendi daha da geliştirerek sektöründe önemli oyunculardan biri olan Guventas nakliyat bu köklü geçmişin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının farkında olarak taşımacılık ağını genişletmiş ve birçok taşıma modeli geliştirmiştir.

Evden eve nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat, Asansörlü evden eve nakliyat, Askılı tekstil taşımacılığı, İlden ile nakliyat, Stand malzemeleri taşımacılığı, Kamu kurum taşımacılığı ve Lojistik hizmetleri ile Guventas nakliyat her taşıma türüne göre özel çözümler üretmiştir. Geniş araç filomuz ile de her nevi ev, iş ya da kamu kurum eşyalarını alacak uygun kapasitedeki araçlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin yanında personellerine de gerekli desteği ve eğitimi vererek onları bilgilendirmekte ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Nakliye sektörünü bir adım daha ileriye taşıyarak sevk olacak eşyalar için depolama alanı oluşturarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara karşı böylece çözüm üretmiş oluyoruz.

Hakkımızda her türlü bilgi almak için 7/24 saat boyunca iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Antalya’nın sayılı nakliye firmalarından biri olarak her taşıma işlemi sonrasında müşterilerimizin hakkımızda olumlu düşünceye sahip olmaları için her türlü hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Tüm taşımacılık işlemlerimizde eşyaları sigortalayıp herhangi bir sorun esnasında mağdur olmalarını engelliyoruz. Bununla birlikte eşyaların müşterilerimiz için çok değerli olduğunu bilerek tüm eşyaları uygun malzemelerle paketleyip araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve referanslarımız ile en iyi nakliye hizmetini vermekteyiz.

da şoförlerimizde dahil olmak üzere bütün kadromuz evden eve taşımacılık konusunda eğitim almış bulunmaktadır. Son Teknoloji kamyonlarımız, ve tecrübeli personelimizle 7/24 saat hizmetinize açığız.

Güventaş Nakliyat, Evden eve nakliyat, Evden eve taşımacılık, Ofis taşımacılığı, Fabrika ve Yük Taşımacılığı sektörlerinde Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Türkiye’nin öncü ve köklü ev ve ofis nakl


Ürün ve Hizmetler

Asansörlü Evden Eve Nakliyat
Depolama Hizmetleri
Evden Eve Nakliyat
Parça Eşya Taşıma
Ofis Taşımacılığı

#Antalya nakliye #Evden eve #Antalya evden eve #Antalya nakliyat #Evden eve Antalya


Benzer Firmalar