Anasayfa » Basın ve Medya » İSTANBUL Basın ve Medya » Haber Revizyon Dergisi

Haber Revizyon Dergisi


Hürriyet Bulvarı Ats Plaza No:129/4 Kat:2

Telefon1: (212)875 58 80

Telefon2: (544)875 58 80

Fax: (212)875 86 06

Web: www.haberrevizyon.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

HABER REVİZYON KİMDİR?
2004 yılında yayın hayatına başlayan Haber Revizyon Ulusal Yayın Grubu 2009 yılında ATS Şirketler Grubu bünyesine katılmıştır. Haber ve yayıncılıkta, üç ana alanda hizmet vermektedir.

HRA- HABER REVİZYON AJANS
Bağımsız bir yayın grubu olmanın verdiği özgürlük ile, Türkiye ve dünya gündeminde yer alan önemli, gerçek ve doğru haberleri, tarafsız bir şekilde okurlarına aktarmayı ilke edinmiş olan Haber Revizyon Ajans, yayına başladığı günden bu yana basın etiği ve evrensel değerler çerçevesinde yayın yapmaktadır.

Haber portalında, ulusal ve uluslar arası politika, finans, eğitim, sağlık, spor, moda, sinema, tarih, yeme-içme, ilişkiler, teknoloji, astroloji,dekorasyon ve sanat başlıkları altında günlük haberler yayınlanır.
İnternet haberciliğinde kısa zamanda geniş bir okur kitlesine ulaşmış olan Haber Revizyon Ajans, Türkiye’nin önde giden haber ajansları arasında yer almaktadır.

HABER REVİZYON AYLIK ULUSAL HABER DERGİSİ
Tüm Türkiye’de, KKTC’deki kitabevlerinde ve bayilerde satılmakta olan, aynı zamanda yurt içi ve yurt dışından 2000 abonesine de ayrıca ulaştırılan Haber Revizyon, okurlarını, konusunda uzman yerli ve yabancı gazeteci, yazar, araştırmacı, akademisyen, doktor ve bilim insanlarının katkılarıyla hazırlanmış, Türkiye ve Dünyadaki gelişmeleri ele alan kapsamlı, gündem haberleri, röportaj ve makaleler ile buluşturuyor.

Bununla beraber, Türkiye’de çalışmaları ile adını duyurmuş önemli vakıf ve dernekler de Haber Revizyon ile işbirliği halinde çalışmaktalar.

“Özgürlük Elinizde!” sloganıyla yola çıkan Haber Revizyon, bağımsız, tarafsız ve gerçek habercilik ilkeleriyle,Türkçe ve İngilizce olarak yayımlanmakta.

Politika, sanat, sağlık, moda, eğitim, iş dünyası, teknoloji, spor, otomobil, tarih gibi pek çok farklı başlık altında; çarpıcı haberlerin, röportajların ve makalelerin yer aldığı Haber Revizyon, renkli tasarımı ile de Türkiye’deki “haber dergisi” anlayışını “herkesin okuyabileceği bir haber dergisi” anlayışı ile değiştirmeyi amaçlıyor.

HABER REVİZYON -TV
Haber Revizyon-TV, www.haberrevizyon.tv adresi üzerinden çok yakında yayın hayatına başlayacaktır.


Ürün ve Hizmetler


Haber Revizyon Dergisi Nisan Sayısı
Haber dergiciliğine yeni bir boyut getiren, tarafsız ve bağımsız Haber Revizyon Dergisi’nin NİSAN sayısı; dopdolu içeriği, gündem yaratacak konuları, özel röportajları ve farklı bakış açılarına sahip yazarlarının dünya görüşlerinin çeşitliliğiyle D&R, kitap evleri, havaalanları ile bayilerdeki yerini aldı. Ayrıca Haber Revizyon Dergisinin son 14 sayısını Turkcell Dergilik Mobil uygulamasını mobil cihazlarınızdan indirip inceleyebilirsiniz. Haber Revizyon Dergisi İmtiyaz Sahibi R. Aytekin TÜRK
dergi, haber, ulusal, siyasi, röportaj, kültürel, magazin, ekonomi

#dergi #haber # # #


Benzer Firmalar