Anasayfa » Jeoloji » ANKARA Jeoloji » Apex Mühendislik Jeoloji Jeofizik

Apex Mühendislik Jeoloji Jeofizik


Kabil Caddesi 1335.Sokak 64/1

Telefon1: 03124801399

Telefon2: 05325465659

Fax: 03124801399

Web: www.apexmuhendislik.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Apex Mühendislik Jeoloji&Jeofizik firması, maden ve jeotermal saha araştırmalarında hizmet vermek amacıyla yılların getirdiği deneyimle Temmuz 2012 de Ankara da kurulmuştur.
Özellikle metalik maden ve jeotermal saha araştırmalarında, jeolojik ve Jeofizik araştırma hizmetleri vermek amacıyla kurulan Apex Mühendislik ; deneyimli kadrosu, son teknoloji ürünü ekipman ve yazılımlarıyla ülkemizde ve yurtdışında çalışmalar yapmaktadır.
Firmamız ayrıca, partnerimiz olan Thailand merkezli BFS Minerals ( www.bfsminerals.com ) şirketi ile ülkemizde ve yurtdışında maden arama ve fizibilite çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
Maden sahası ve Jeotermal sahaların jeolojik , jeofizik yöntemlerle araştırılmasında şirket felsefemiz; deneyimli kadrosu ve son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla, kaliteden ödün vermeden hassas verileri elde ederek, güncel yazılımlar yardımıyla verilerin işlemden geçirilmesi ve raporlanması ilkesine dayanmaktadır.
Apex Mühendislik olarak, Yurtiçi ve Yurt dışı projelerinizde son teknoloji ürünü ekipmanlarımız ve konusunda uzman personelimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyacağımızı belirtir, proje detaylarınızı görüşmek için bizimle irtibat kurmanız halinde tüm desteğimizle yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz.


Ürün ve Hizmetler

Jeoloji, Jeofizik, Maden, Rezistivite, IP, Gravite, Manyetik, Kuyu Testleri, Statik Sıcaklık-Basınç, Jeotermal, Maden araştırmaları, Jeotermal Saha Araştırmaları, Kuyu Tamamlama Testleri, Kaynak Koruma Alanı Raporu

#Jeoloji, Jeofizik #Rezistivite, IP #Maden, Jeotermal #Kuyu Tamamlama Testleri #Gravite, Manyetik


Benzer Firmalar