Kaya Nakliyat


Selahattini Eyyubi Mahallesi Bayındırlık Caddesi 337. Sokak No: 8/C Bağlar/DİYARBAKIR (Ninova yanı)

Telefon1: 0412 262 32 62

Telefon2: 0536 369 44 62

Fax: 0412 238 00 08

Web: www.kayanakliyatdiyarbakir.tr.gg

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:1 | Memur:1 | İşçi:48
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Kaya Nakliyat 2001 yılında taşımacılık ve nakliye sektöründe ki boşluğu fark etmiş bu doğrultuda hareket etmek için ve insanların ihtiyaçlarını karşılayıp hayatı kolaylaştırmak için Mustafa Kaya tarafından Güneydoğu`nun incisi Diyarbakır`da kurulmuştur. Nakliye sektöründe mevcut olan boşluğu fark edip çağın gereksinimlerine ayak uydurarak kurulan Kaya Nakliyat, bu boşluğu doldurmak adına 13 yıla yakın bir süredir aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.

İnsanlara iyi bir hizmet vermenin en iyi yolu onların ihtiyacını en uygun şekilde karşılamaktır. Bu nedenle Kaya Nakliyat müşterilerine birçok taşımacılık hizmeti vererek onların her türlü nakliye işlerini güvenle yapmaktadır. Sektörde köklü bir geçmişi olan ve tecrübeyle her gün kendi daha da geliştirerek sektöründe önemli oyunculardan biri olan Kaya Nakliyat bu köklü geçmişin gerekliliklerinin ve sorumluluklarının farkında olarak taşımacılık ağını genişletmiş ve birçok taşıma modeli geliştirmiştir.

Evden eve nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat, Asansörlü evden eve nakliyat, İlden ile nakliyat, Stand malzemeleri taşımacılığı, Kamu kurum taşımacılığı ve Lojistik hizmetleri ile Kaya Nakliyat her taşıma türüne göre özel çözümler üretmiştir. Geniş araç filomuz ile de her nevi ev, iş ya da kamu kurum eşyalarını alacak uygun kapasitedeki araçlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin yanında personellerine de gerekli desteği ve eğitimi vererek onları bilgilendirmekte ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Nakliye sektörünü bir adım daha ileriye taşıyarak sevk olacak eşyalar için depolama alanı oluşturarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara karşı böylece çözüm üretmiş oluyoruz.

Hakkımızda her türlü bilgi almak için 7/24 saat boyunca iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Diyarbakır`ın sayılı nakliye firmalarından biri olarak her taşıma işlemi sonrasında müşterilerimizin hakkımızda olumlu düşünceye sahip olmaları için her türlü hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Tüm taşımacılık işlemlerimizde eşyaları sigortalayıp herhangi bir sorun esnasında mağdur olmalarını engelliyoruz. Bununla birlikte eşyaların müşterilerimiz için çok değerli olduğunu bilerek tüm eşyaları uygun malzemelerle paketleyip araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve referanslarımız ile en iyi nakliye hizmetini vermekteyiz.


Ürün ve Hizmetler

evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, evden eve nakliye, diyarbakır evden eve, diyarbakır nakliyat firmaları, diyarbakır nakliyat şirketleri, diyarbakır evden eve firmaları, diyarbakır evden eve taşımacılık, kaya nakliyat, diyarbakır kaya nakliyat, vizyon nakliyat, vizyon & kaya nakliyat, vizyon nakliyat temizlik, evden eve diyarbakır, nakliyeciler

#Evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat #diyarbakır evden eve, diyarbakır evden eve firmala #diyarbakır kaya nakliyat, kaya nakliyat #vizyon nakliyat, vizyon nakliyat temizlik #vizyon kaya nakliyat, diyarbakır evden eve şirketl


Benzer Firmalar