Anasayfa » Güzellik ve Bakım » İSTANBUL Güzellik ve Bakım » GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU - GÖNÜL İNANIR ESTETİSYENLİK KURSU

GÜZELLİK UZMANLIĞI KURSU - GÖNÜL İNANIR ESTETİSYENLİK KURSU


Lalti Lokum Sk, No 7/2

Telefon1: 02122726727

Telefon2: 05324306431

Fax: 0216 348 1108

Web: www.inanirestetisyenlik.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:14 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

TC. MEB Gin Akademi Gönül İnanır Güzellik Uzmanlığı Estetisyenlik kursu 2003 yılında İstanbul Kadıköy`de kuruldu, ardından Şişli, Mecidiyeköy, Ümraniye ve Ankara`da açılan şubeleriyle bugüne kadar binlerce mezun vermiştir.

Akademi formatıyla verdiği eğitimlerle sektörde tartışmasız lider konumunda marka olmuştur. Her zaman ilklerin öncülüğünü yapmış kurum, yeniliklerin yakından takipçisi olup eğitimlerine her geçen gün yenisini eklemiş ve kalitesine kalite katarak Güzellik Uzmanlığı /Estetisyenlik, Kursu olarak birçok kursiyer mezun etmiş ve birçok öğrenci halen devam etmektedir.

Güzellik Uzmanlığı/Estetisyenlik, Profesyonel Makyaj, El ve Ayak Bakımı (Manikür ve Pedikür) eğitimleri vermekte. Ayrıca öğrencileri geliştirmek amacıyla bu derslerin yanı sıra verilen Protez Tırnak, Kalıcı Makyaj, Lazer Epilasyon, Kavitasyon, Derma Roller Kök Hücre, Refleksoloji ve İpek Kirpik gibi uygulamaları zaman zaman eğitim semineri olarak kursiyerlerine sunmakta kursiyerler ufku geniş, teknoloji ile barışık estetisyenler olarak iş hayatına katılmaktadırlar.

Tecrübeli ve uzman hocaların eşliğinde sağlanan eğitimlerin sonunda kursiyerlerine, uzun vadeli planlarla istihdam sağlayarak sunan kurum diğer taraftan isteyen birçok güzellik salonu, klinik ve SPA merkezlerine estetisyen ihtiyaçlarını karşılayarak beklentilere cevap vermektedir. Her yıl sonunda bir yıl içinde mezun olmuş tüm öğrencilerine bir sertifika töreni hazırlayıp özel bir kep giyme töreni ile onları ödüllendiriyor ayrıca çeşitli aktiviteler ve tanışma toplantıları düzenleyerek kursiyerlerine sosyal açıdan geliştirmeye çalışıyor.

Kursiyerlerine çalışma hayatlarında yardımcı olabileceğine inandığı çeşitli iş tecrübeleri ve bilgiler içeren genel bir seminer ve danışmanlık hizmeti vermekte. Kursiyerlerine her açıdan destek vermeye çalışan hocalar ayrıca psikolojik olarak onlara sıcak bir aile ortamı sağlıyorlar.

Verdiği eğitimlerin yanı sıra aldığı ödüllerle eğitim kalitesini belgeliyor. Türkiye makyaj Yarışmasında okul öğrencileri 2010 yılında 2. lik ödülü 2011 yılında 1., 2., 3. lük ödülü ve 2012 yılında 2. lik ödülünü kazanarak başarılarını kanıtlamışlardır.Ürün ve Hizmetler

estetisyenlik_kursu estetisyenlik_kurslari istanbul_guzellik_uzmanligi_kurslari guzellik_kursuguzellik_kurslari profesyonel_makyaj_kursu kadikoy manikur_pedikur_kurslariprofesyonel_makyaj_kurslari lazer_epilasyon_kursu_fiyatlari masaj_kursu_ankararefleksoloji_kurslari podiatri_kurslari tırnak_bakim_kurslari spa_egitimiplastik_makyaj_sahne_makyaji sinema_makyaj_kurslari_ bursaguzellik kursu istanbul estetisyenlik kursu estetisyenlik kurslari anadolu yakasi guzellik uzmanligi kurslari guzellik kursu guzellik kurslari maltepe profesyonel makyaj kursu kadikoy manikur pedikur kurslari profesyonel makyaj kurslari kadikoy lazer epilasyon kursu fiyatlari masaj kursu ankara kalici makyaj kursu bakirkoy refleksoloji kurslari podiatri kurslari batik tirnak el ayak bakim kurslari tirnak susleme sisli spa egitimi plastik makyaj sahne makyaji gece makyaji gelin makyaji sinema makyaj kurslari bursa medikal estetik kursu dolgu botoks mezoterapi PRP kilcal damar tedavisi orumcek agı yuz askısı

#guzellik uzmanligi, guzellik kursu #estetisyenlik kursu, estetisyenlik #makyaj kursu, profesyonel makyaj #kalici makyaj, microblading #make up school, make up, permanent make up school


Benzer Firmalar