NOTE REKLAM


Saadetdere Mah. Tonguçbaba Cad. 122. Sok. No:5/B Esenyurt/İSTANBUL

Telefon1: 02124246683

Telefon2:

Fax: 02125916683

Web: www.notereklam.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2011
Çalışan Sayısı:7 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

“Her Markanın Bir Öyküsü Olmalı”
VİZYON
Note Reklam 2011 yılından bu yana strafor kesim malzemeleri alanında profesyonel hizmet sunmaktadır. Reklam içerikli, tabela, kurumsal logo uygulamaları, AVM süslemeleri, Dummy ürün marketleri ve binlerce açık proje alanıyla alanında tüketiciler için güvenilir bir çözüm ortağı olan Note Reklam, portföyünde yer alan yüzlerce proje ile adını bu alanda ciddi şekilde duyurmuştur.Strafor malzemenin fonksiyonları yalnızca iki boyutlu olarak değil, 3 boyutlu diyagel kesim ile de sektörün içinde bir adım önde yerini alan Note Reklam strafora neredeyse sınırsız bir boyut kazandırmaktadır.
MİSYON
Çağımızın gereksinimleri için proje dağarcığını ve üretim potansiyelini her alanda yüzde yüz sağlayarak, strafor yazı-kesim-alan ve dekor objeleri için tüketiciye her türlü tüketim ve tedariki karşılamak. Bunu yaparken, çevreye duyarlı ve her boyutta projeye yeni bir soluk katarak portföyünü müşteri memnuniyeti ile her dönem genişletmek hedefindedir.
Straforun 2 ve 3 boyutlu kesimlerine 4. Boyutu da kalitesi ve müşteri memnuniyetini katarak her alanda hizmetlerimizi sınırsız şekilde sunmak.


Ürün ve Hizmetler

cnc kesim, strafor kesim, dijital baskı, ışıklı-ışıksız tabela, totem tabela, germe vinil, matbaa işleri

# # # # #


Benzer Firmalar