emrah lazer


sanayi mahallesi cavusoglu sokak no : 2 gungoren / istanbul

Telefon1: 02126374904

Telefon2:

Fax: 02126374904

Web: www.emrahlazer.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2004
Çalışan Sayısı:7 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:5
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Faaliyetlerine 2004 yılında İstanbul Güngören de baslayan fırmamız kendını sureklı bır sekılde gelıstırırek hizmet verdıgı sektorlere hala ılk gün ki heyecanı ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Bünyemizde bulunan alanında uzman ve dinamik ekibimiz, müşteri memnuniyetini esas alarak firmanızın ve markanızın ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun çözüm ortaklığını sunmaktadır.

Hizmet ve ürün yelpazemizi gelen talepler doğrultusunda genişleterek en kaliteli ve en yüksek performanslı üretimleri gercekleştirmekteyiz.

400 m2 kapalı alanda son teknoloji lazer kesim makinalarımızla hizmet veren firmamız, müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmeti, ekonomik çözümler ve zamanında teslimat ile bütünleştirmektedir.

Firmamız aynı zaman da siz degerli musterılerımıze daha iyi hizmet vermek icin sertıfakasına sahip oldugu kurumlar tarafından duzenlı olarak denetlenmektedır.

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen EMRAH LAZERsüreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere hizmet sunmaya zevk ve heyecanla devam etmektedir.


Ürün ve Hizmetler


lazer kesım
lazer kesim, deri, kumaş, desen, tekstil, kesim, lazer, kot, denim, markalama, aşındırma, baskı, kazıma, saya, işleme, fason, ayakkabı, çanta Fason lazer kesim firması olarak tekstil, kumaş, deri, kot vb. Lazer kesim, lazer baskı, lazer aşındırma, lazer kazıma, lazer markalama işleri yapmaktayız.
lazer kesim, deri, kumaş, desen, tekstil, kesim, lazer, kot, denim, markalama, aşındırma, baskı, kazıma, saya, işleme, fason, ayakkabı, çanta
Fason lazer kesim firması olarak tekstil, kumaş, deri, kot vb. Lazer kesim, lazer baskı, lazer aşındırma, lazer kazıma, lazer markalama işleri yapmaktayız.

#lazer kesim #lazer kazıma #lazerli kesim #lazer deri #lazer elbise


Benzer Firmalar