Anasayfa » Ajanslar » Organizasyon » AYDIN Ajanslar » Toprak Prodüksiyn Santral Seslendirme

Toprak Prodüksiyn Santral Seslendirme


Hatay

Telefon1: +90 850 532 32 76

Telefon2:

Fax:

Web: www.santralanons.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Toprak Prodüksiyon, 2008 yılından bugüne Santral Anons ve diğer seslendirme alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır..

Seslendirme ve prodüksiyon anlamında, gelişen teknolojiye ayak uyduran, 2008 yılından bugüne faaliyette olan Toprak Prodüksiyon, Santral anons ve diğer seslendirme alanlarında, Türkiye’nin seçkin firma ve kurumları ile profesyonel olarak çalışmaktadır.

Yüzlerce projede, kurumsal yapıya uygun bir şekilde çalışan firmamız, dinamik ve zamanında iş teslim prensibi ile kısa zamanda Türkiye’nin aranılan prodüksiyon şirketleri arasında yer almayı başarmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü ve Seslendirme sanatçısı olan Sibel Bahar yönetiminde faaliyetine devam eden Toprak Prodüksiyon, www.santralanons.com web sitesi çatısı altında, Santral Anons, Ivr, Yabancı Dilde Seslendirme, Belgesel, Kurumsal Tanıtım, Otobüs Dinlenme Tesis Anonsları, Otobüs İçi Seslendirme, Seçim Propaganda Seslendirme ve Aday Jingle çalışmaları, Tanıtım Filmi Seslendirmesi ve Yapımı, Klip ve Özel Fotoğraf Çekimi alanlarında profesyonel kadrosu ve çözüm ortaklarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Değişen teknoloji ve internet ağının ileri düzeyde hızlanması sonucu, dünyanın bir ucundan, diğer ucuna, çalışmalar hızlı ve zamanında ulaşmakta, bu da sektörde alternatifin bol olması, rekabetin artmasına yol açan en önemli etkendir. Bu durum işini profesyonel yapan firmalara, negatif anlamda değil pozitif anlamda değer kazandırmıştır. Her sektörde olduğu gibi seslendirme sektöründe de ucuz mantığı sonucu, kalitesiz işler çıkmakta, kalitesiz işlerin yanında, profesyonel yapılan işler ucuz mantığı aranmadan rağbet görmektedir.

Toprak Prodüksiyon bu bilinçle, rekabet değil; kaliteli iş üretmek, pazarlama değil; iş stratejine uygun prodüksiyonlar yapmak, iş teslim süresini minimize ederek; müşterisine hızlı kazanç elde ettirmek, bir kere değil sürekli müşteri ayrıcalığı sağlamak, uzun soluklu işlere imza atmak amacıyla, A kalite ve SIFIR hata ile sektörde güvenilir isim olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.


Ürün ve Hizmetler

santral anonsu, seslendirme, ingilizce seslendirme, yabancı dil seslendrime, tv reklam seslendirme, haber seslendirme otobüs içi anons

# # # # #


Benzer Firmalar