Anasayfa » Ambalaj Genel » Ambalaj Sanayii » İSTANBUL Ambalaj Genel » Fikirmen Ambalaj Bez Çanta

Fikirmen Ambalaj Bez Çanta


Güneştepe Mh. Yalçın Sk. No:8/A

Telefon1: 0212 634 96 25

Telefon2: 507 534 03 28

Fax:

Web: telabezcanta.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Fikirmen Çanta Geçmişinde tekstil üretiminde bulunan uzun yıllar tekstil sektöründe köklü markalara çalışmış, tasarımın ve imalatın bir arada olduğu, sürekliliğin ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı bir yapıdan gelmektedir.. Tasarımın ve uygulamanın olduğu her alanda çizgisini ortaya koyan imalatımız tecrübesini ve kalitesini Bez Çanta üretimine de yansıtarak bu alanda bir gelecek oluşturmayı amac edinerek Bez çanta sektörüne yönelmiştir.

Tela Bez çantalar sektörde bir çok isimle anılmaktadır. Bu isimlerin başında tela çanta gelmektedir. Nonwoven kumaştan üretilen promosyon bez çantaları son yıllarda reklam sektöründe hızlı bir gelişim göstererek pazarda yerini almıştır. Özellikle Asya ülkelerinde nonwoven kumaşına yapılan yatırımlar, kumaşın kalitesi ve maliyetinin düşüklüğü, geri dönüşümlülüğü bakımından Avrupa ülkelerince de tercih edilmektedir. Tela bez çantalar özellikle reklam promosyonu ve sağlık sektöründe ameliyat önlüğü, muayene örtüsü olarak tercih edilmesinin yanında ayakkabı sektöründe de kullanılmaya başlanmıştır. Bez Torbanın başlıca özelliği dayanıklı ve düşük maliyetli olmasıdır bunun yanında bakterilere karşı diğer kumaş türlerine göre daha başarılı kumaş türüdür.

Bez çantaların kullanım alanları oldukça geniştir. Günlük kullanım, promosyon çanta, Elbise kılıfı, ayakkabı sektörü, plaj çantası, Fuar Çantası, muayene örtüsü başta olmak üzere pek çok çeşit ve bu çeşitlerle birlikte pek çok ebat bulunmaktadır. Bu yüzden üretilen çantalarımızda sabit bir ebat yoktur. Biz müşterilerimizin isteği üzerine vaya kullanılacak alana göre özellik ve ölçü belirlemek koşulu ile imalata girmekteyiz. Bu özelliklere göre En-boy, körük, kulp boyu ve kalınlığı gibi çantanın özelliklerini belirleyerek müşterilerimize en iyi hizmet edecek şekilde üretime gireriz.


Ürün ve Hizmetler


Bez Çanta
Nonvowen kumaştan üretilen, piyasada elyaf tela çanta olarak bilinen bez çanta üretimi
Bez Çanta, Tela Çanta, Bez Torba, Ham bez Çanta, Promosyon Çanta, Fuar Çantası, Şişe Çantası, Elbise Kılıfı, Eczane Çantası, Pastane Çantası, Promosyon Mutfak Önlüğü, Seryat

# # # # #


Benzer Firmalar