Aktif Halı Yıkama Fabrikası


Firuzköy Mah. Pehlivan Cad. No:29 Avcılar / İstanbul

Telefon1: 0212 553 22 23

Telefon2: 0212 442 74 84

Fax: 0212 442 74 84

Web: www.aktifhaliyikama.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Halı yıkama sektöründe 17 yıldır hizmet veren firmamız bu sektörde de başarısını perçinleyerek ilerlemekte ve bu sektörde İstanbulun’un önde gelen isimlerinden bir tanesidir.
Sağlıklı bir yaşamın temel şartı bilimsel temizliktir. Yaşadığınız her yerin temiz , bakımlı,dezenfekte edilmiş ve olabildiğince hijyenik olması çağımızın gereğidir.17 yıllık tecrübe ve deneyimimiz, kalifiye elemanlarla günümüzün teknolojisine uygun ve kesin sonuç veren alet,makina ve deterjanlarımızla profesyonelce hizmet veriyoruz. Tecrübemizin müşterilerimizle paylaşımı , güler yüzlü,dürüst ve iyi niyete dayanan hizmet büyümenin anahtarıdır.AKTİF HALI YIKAMA sizleri,yaşamı daha da güzelleştirmeye davet ediyor.


Ürün ve Hizmetler

halı yıkama, halı yıkama fiyatları, halı yıkama fabrikaları, halı yıkama firmaları, İstanbul halı yıkama, acil halı yıkama, ucuz halı yıkama, temiz halı yıkama, köpüklü halı temizleme, halı temizleme, halı yıkama şirketi, şirketler halı yıkama, halı yıkama kampanya, halı yıkama işleri, halı temizliği, yıkama halı, halı yıkama fabrikası, halı temizleyici, halı yıkamacı, avcılar halı yıkama, bakırköy halı yıkama, bahçelievler halı yıkama, beylikdüzü halı yıkama, küçükçekmece halı yıkama, yakuplu halı yıkama, büyükçekmece halı yıkama, esenyurt halı yıkama, ataköy halı yıkama, florya halı yıkama, yeşilköy halı yıkama, yeşilyurt halı yıkama, soğanlı halı yıkama, yenibosna halı yıkama, sefaköy halı yıkama, zeytinburnu halı yıkama, merter halı yıkama, güngören halı yıkama, haznedar halı yıkama, bahçeşehir halı yıkama

#halı yıkama #halı yıkama fabrikaları #halı yıkama firmaları #avcılar halı yıkama #beylikdüzü halı yıkama


Benzer Firmalar