Gebze Evden eve Nakliyat


Sultan Orhan Mah.1105 Sok. No:10/B Hükümet Konağı Karşısı / GEBZE

Telefon1: 02626440143

Telefon2: 05077030801

Fax:

Web: www.kocaeliguvennakliyat.com/gebze-evden-eve-nakliyat.html

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1984
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:3 | Memur:3 | İşçi:5
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Gebze Evden eve Nakliyat

Firmamız Gebze Evden Eve Nakliyat`ta Çağımızın Bizlere Sunduğu Yenilikler Ve Kolaylıklarla Birlikte Insanların Beklentilerinin Değişmesi Doğrultusunda, Belirlenen Hizmet Standartları Evden Eve Sektörünü De Beraberinde Getirmiştir.

Evden Eve Sektörünün Doğuşu Ile Birlikte Eskiden Açık Kamyonlarla Yapılan Taşımacılık Da Tarih Olup, Sadece Evden Eve Sektörü Için Geliştirilen Kapalı Kasa Araçlar Kullanılmaya Başlanmıştır.

Devletin De Bu Konuda Belirlemiş Olduğu Standart Ve Belgelerle Birlikte Sadece Ev Taşıma Belgesi Olan Araçlar Evden Eve Sektöründe Kullanılmakta, Bu Kriterler Dışında Yapılan Evden Eve Hizmetlerinin Cezai Müeyyidesi Bulunaktadır.


Ürün ve Hizmetler


kocaeli evden eve nakliyat
ANASAYFAŞİRKETİMİZEXPERTİZEKİPMANFOTO GALERİİLETİŞİM KOCAELİ GÜVEN NAKLİYAT Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat Süreçlerimizi Detaylandırdığımızda Evden Eve Nakliyeyi Nasıl Gerçekleştiriyoruz Sorusuna Yanıt Verecek Olursa Öncelikle Telefon, Mail, Talep Formu Ya Da Canlı Yardım Bölümlerinden Müşterilerimiz Firmamıza Evden Eve Nakliyat Hizmeti Almak Istediğini Belirterek Kocaeli Güven Nakliyatın Müşteri Temsilcisiyle Iletişime Geçer. Şirketimizin Müşteri Temsilcisi Eşyanın Taşınmas
Evden Eve, Evden Eve Nakliyat, Evden Eve Taşımacılık, Evden Eve Nakliye Fiyatları, Evden Eve Taşımacılık, Kocaeli Evden Eve Nakliyat, Gebze Evden Eve Nakliyat, Nakliyat, Nakliye

#kocaeli evden eve nakliyat #evden eve nakliyat #kocaeli evden eve #nakliyat,nakliye #taşımacılık


Benzer Firmalar