Anasayfa » Otomotiv ve Yan Sanayi » KONYA Otomotiv ve Yan Sanayi » konya turbo klinik turbo tamir ve bakım servisi

konya turbo klinik turbo tamir ve bakım servisi


horozluhan mh. zafer san. sit. taşkent sk. no:3 Selçuklu/Konya

Telefon1: 0332 249 11 51

Telefon2: 0555 579 82 11

Fax:

Web: www.konyaturboklinik.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2006
Çalışan Sayısı:3 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:2
Dış Ülkelerle Bağlantıları:italya ingiltere çin almanya

Konya Turbo Klinik
Firmamız 2006 yılından itibaren Turbo Satış Servis Yedekparça sektöründe profosyonel ekibiyle herzaman kaliteli, sorunsuz ve zamanında taahhütler gerçekleştirerek hizmet vermektedir.
Firma olarak, kaliteli ve sertifikalı ürün seçimindeki titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatla sunmayı hedefliyoruz.
Kalite anlayışında hiçbir taviz vermeyen ve birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir.
Kalite politikamız dinamizmi ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalitede ürünler sağlamak , en doğru çözüm için teknolojiyi takip ederek öncü olmak, rekabet gücünü arttırarak tüketici çıkarlarını korumaktır.


Ürün ve Hizmetler

KONYA TURBO KLİNİK. Garrett, Holset, Borg Warner, KKK, Schwitzer, Turbo Driven, IHI, MHI, Komatsu KTR ve diğer çeşit marka turboların tamirini ve orijinal sıfır turbo satışlarını Konyada yapmaktadır. KONYA TURBO KLİNİK ZAFER SAN. TAŞKENT SK. NO:3 SELÇUKLU/ KONYA hizmet vermektedir. Dürüstlük, Hoş görü, Güler yüz, Kanaatkârlık kendisine temel edindiği ilkelerinden asla ödün vermeden çalışmıştır. KONYA TURBO KLİNİK sektöründe ki talepten dolayı, kamyon, otobüs, jeneratör ve iş makineleri ( komatsu, cat, cattepillar, hundai, ... ) turbolarında, orjinal komple turbo ve yedek parçalarını ithal ederek satış ve satış sonrası tamir ve bakım hizmetleri vermeye başlamıştır.KONYA TURBO KLİNİK müşterilerine Garrett, Holset, Schwitzer, IHI, KKK ve Mithsubishi marka turbolarında geniş bir yelpazede hizmet verilmektedir. Konyada turbo tamircisi, turbocu, turbo shop, turbo servis, koya turbo tamir, tamircisi , turbo satıcısı, konya yeni turbo, turbocharger, turbo dünyası, , turbo uzmanı, turbonun modifiyesi, modifyeli turbo, ikinci el turbo, çıkma turbo, turbocharger Türkiye, turbo ve Türkiye denilince akla ilk gelen firmalardan olmuştur KONYA TURBO KLİNİK senelerin getirdiği tecrübesi ile sizlere sunmaktadır. Firmamız, KONYA TURBO KLİNİK orijinal GARRETT, HOLSET, KKK, SCHWITZER, Turbo Driven, IHI, MHI ve Master Power turbolar ve bunların yedek parçaları: katriçi chra, şaft: turbine Wheel, kompresör pervanesi: compressor wheel, ay yatağı: thrust bearing, yatak: burç: bearing, eksoz salyangozu: turbine housing, emme salyangozu, compressor housing, gövde bearing housing, tamir takımı: repair kit parçalarını stoklarımızda büyük bir çeşitlikte bulundurmaktadır. KONYA TURBO KLİNİK Alfa Romeo , Audi, BMC, BMW, Caterpillar, Chevrolet, Citroen, Cummins, Dacia, Daewoo, Daf, Detroit Diesel, Deutz, Dodge, Fiat Hitachi, Fiat, Ford, Gm, Hino, Hitachi, Honda, Hyundai, Isuzu, Iveko, iveco, J.I. case, Jcb, John Deere, Kawasaki, Kia, Komatsu, Land Rover, Liebher, Mack, Man, Mazda, Mercedes, Mithsubishi, Navistar, New Holland, Nissan, Opel, Perkins, Pegeut, Renault, Rover, Samsung, Scania, Seat, Skoda, Suzuki, Tata, Toyota, Volswagen, Volvo araçların turbolarının bakım ve sıfır turbo satışı ve tekne turbolarının bakım ve tamirini yapmaktadır.

#konyada garantili turbo tamir ve bakımı #konyada sıfır turbo çıkma turbo satışı #turbo servisi konya #konyada turbo montaj #konya turbo revizyon tamir yedek parça


Benzer Firmalar