PASTEL DESEN


Zeno iş merkezi D-blk K:7 No: 28

Telefon1: 02244525005

Telefon2:

Fax:

Web: www.pasteldesen.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2015
Çalışan Sayısı:4 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Günümüz de nefes aldığımız her an, Dünyamız hızla gelişmekte olup her alanda farklı teknolojiler hayatımıza girmektedir. Dijital süblimasyon baskı tekniğini de bunlardan bir tanesidir. Tasarım ile teknolojiyi birleştiren bu sistem her geçen gün daha talep edilir hale gelmektedir. Bizde buradan yola çıkarak esas olarak tasarımlarımızla tekstil sektörüne özenli ve kaliteli hizmet vererek katkıda bulunmayı hedefleyen bir yapı içerisinde özgün çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Bunu nasıl mı yapıyoruz...

Müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak istenen temalara göre desen tasarlanmasının yanı sıra, arşivimize sürekli sezon trendlerine uygun hazırladığımız yeni tasarımlar ekleyerek ve kendini tekrar etmeyen çalışmalar yaparak. Ayrıca Arge olarak çok ince eleyip sık dokuyarak.

Başarının farklılaşma ile yakalanacağını bilerek çalışmaktayız.

Çalışan personelimizi üniversitelerin ilgili bölümlerinden başarı ile mezun olan vizyon sahibi eğitime açık kişilerden seçerek, dinamik bir ekip ile çalışmaktayız. Müşterilerimize dilediği alanda ve çeşitlilikte tasarım, renk hizmeti verebilmekle beraber onlara sınırsız hayal gücümüzü de yansıtmaya çalışmaktayız..

Müşteri gizliliği ve güveni, hızlı ve zamanında hizmet bizim için en önemli değerlerimizden biridir..

Tasarlayacağımız desenler sadece sizlere özeldir….


Ürün ve Hizmetler

Firmamız tekstil tasarım alanında faaliyet göstermektedir.

#tekstil #tasarım #desen #kumaş #


Benzer Firmalar