Lotus Keypad


Aydınlıkevler Mah. Şehit Bülent Ay Sok. No:40/1

Telefon1: 0312 317 99 17

Telefon2:

Fax: 0312 317 99 17

Web: www.lotuskeypad.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2015
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:-

Lotus Keypad; toplantılarınıza kattığı etkinlik ve verimlilik ile interaktif bir ortam oluşturan, sunumlarınıza hızlı geribildirim almanızı sağlayan elektronik oylama-yanıtlama cihazı (keypad) satışını gerçekleştirmektedir.
Keypad (elektronik oylama-yanıtlama sistemi); toplantılar, seçimler, sınavlar, anketler, yarışmalar gibi birçok alanda sağladığı pratik çözümlerle dünya genelinde vazgeçilmez bir geribildirim aracı haline gelmiştir. Lotus Keypad, bu ihtiyaçtan hareketle 2015 yılında Ankara’da faaliyetlerine başlamıştır.
Kaliteli ürün, uygun fiyatlı satış, dürüst, sorunsuz ve hızlı teslimat anlayışı ile beraber sunacağımız satış sonrası desteğimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli amacımızdır.
Bilgi toplumunun gerekliliği ve gelişen teknolojinin olanaklarından hemen her alanda yararlanmak ilkesini benimsedik. Bu sebeple kalite odaklı bir satış hizmeti ile elektronik oylama-yanıtlama sistemi keypad’in geniş kitleler ve kurumlarla tanışması ise nihai hedefimizdir.


Ürün ve Hizmetler

keypad satış, oylama sistemi satış, keypad, oylama-yanıtlama sistemi, elektronik oylama sistemi, oylama sistemi, keypad oylama sistemi, keypad oylama-yanıtlama sistemi, keypad elektronik oylama sistemi, keypad sistemi, elektronik oylama cihazı, elektronik oylama sistemi satış, oylama sistemi kiralama, oylama cihazı, elektronik oylama, elektronik anket, elektronik anket sistemi, interaktif oylama , interaktif oylama sistemi

#keypad satış #oylama sistemi satış #keypad #elektronik oylama #interaktif oylama sistemi


Benzer Firmalar