Leziz Tarif


izmir merkez

Telefon1: 5382546868

Telefon2:

Fax: 5382546868

Web: www.leziztariflerim.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:2 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Yemek tariflerinin internet üzerinden paylaşılıp uygulanması son zamanlarda oldukça yaygınlaşmıştır. Leziz Tariflerim de ihtiyacınız olabilecek her türlü tarifi bulabileceğiniz geniş kapsamlı bir yemek tarifi sitesidir. Sunulan tariflerin tamamı denenmiş ve onaylanmış tariflerdir. Ölçüler ve miktarlar özenle belirlenmektedir.

Web sitenin dizaynı ve tüm detayları kullanımı en kolay ve anlaşılır şekilde tasarlanmıştır. Tariflerinizi hazırlarken kafanızın karışmayacak şekilde tarif esnasında bile rahatlıkla okuyabilir ve uygulayabilirsiniz.

Yemek tariflerindeki en önemli hususların miktarlar ve malzemeler olduğunun farkında olan Leziz Tariflerim, bu konuda sıkıntı yaşamamanız adına her türlü gerekliliği yerine getirmiştir. Yemeklerin lezizliğine ek olarak web site içerisindeki güvenliğiniz, üyelik giriş bilgileriniz, kullanıcı isimleriniz ve detayları kimseyle paylaşılmamak üzere saklanmaktadır. Tüm bunlar web sitemize rahatlıkla giriş yapıp hızlı bir şekilde gezinti yapabilmeniz içindir.

Ayrıca Leziz Tariflerim, web sitesinde teknik aksaklıklara takılmamanız için, tüm tariflere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için profesyonel anlamda ne gerekiyorsa yapmaktadır. Yoğunluk anında bile web sitemizde hızlı bir şekilde gezinti yapabilir, tariflere her an ulaşabilirsiniz.

Profesyonel anlamda yemek işiyle uğraşan, tecrübeli yazarların deneyimleyerek paylaştığı tarifleri gönül rahatlığıyla sizler de deneyebilirsiniz. Ailenize, arkadaşlarınıza, misafirlerinize hiç endişe etmeden sunabileceğiniz yemek tariflerini yapabilir ve afiyetle yiyebilirsiniz. Leziz Yemek tariflerinde ana yemek, tatlı, çorba, içecek, hamur işi, salata, dolma, meze gibi birçok kategoride sayısız leziz tarif bulabilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

Yemek Tarifleri

# # # # #


Benzer Firmalar