çınar gayrimenkul


küçükçekmece sefaköy

Telefon1: 02125403311

Telefon2: 05336662511

Fax:

Web: www.cinargayrimenkul.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:34 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ÇINAR GAYRİMENKUL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OLARAK

MÜŞTERİLERİMİZİN KAZANMASI HER ZAMAN BİRİNCİ HEDEFİMİZ OLDU.


Ürün ve Hizmetler


gayrimenkul devremülk satışı
TÜRKİYE geneli termal tatilköyü ve DEVREMÜLK projeleri ile ilgileniyoruz,bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi en uygun fiyata bulup sunmaktır. Firma sahibi ve çalışanlarımız yaklaşık 20 yıldır DEVREMÜLK PAZARLAMA VE SATIŞ SEKTÖRÜNDE Çalışmaktadırlar firmamız ve çalışanlarımız KUZULUK KAPLICA EVLERİ,İHLAS ARMUTLU TATİLKÖYÜ,SAROT TERMAL VADİ,SAROT PALACE,SAROT COUNTRY,BORVO TERMAL,TARAKLI TERMAL,KALYONCU TERMAL,GÖRAL TERMAL,ARMODİES T
TÜRKİYE geneli termal tatilköyü ve DEVREMÜLK projeleri ile ilgileniyoruz, bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en uygun projeyi en uygun fiyata bulup sunmaktır.

Firma sahibi ve çalışanlarımız yaklaşık 20 yıldır DEVREMÜLK PAZARLAMA VE SATIŞ SEKTÖRÜNDE

Çalışmaktadırlar firmamız ve çalışanlarımız KUZULUK KAPLICA EVLERİ, İHLAS ARMUTLU TATİLKÖYÜ, SAROT TERMAL VADİ, SAROT PALACE, SAROT COUNTRY, BORVO TERMAL, TARAKLI TERMAL, KALYONCU TERMAL, GÖRAL TERMAL, ARMODİES TERMAL gibi projelerde aktif olarak satış ve tanıtım organizasyonlarını yapmışlardır ve halen yapmaktadırlar.

Firmamız aynı zamanda DEVREMÜLK VE TERMAL TESİS İNŞAATI yapan yada yapacak firmalara tesisin konumu, yeri, nasıl olması gerektiği gibi konularda danışmalık hizmeti vermektedir.

#devremülk #gayrimenkul satış #inşaat #organizasyon #devremülk proje


Benzer Firmalar