MKL MİRADA KALİBRASYON LABORATUVARI


Ulubatlı Hasan Mahallesi Fetih Caddesi Fatih Sitesi Altı 27/B

Telefon1: 532 446 93 08

Telefon2:

Fax: 532 446 93 08

Web: www.miradakalibrasyon.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:4 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

İstikrarlı büyümeyi amaçlayan MİRADA KALİBRASYON 2012 yılında Konya başta olmak üzere Türkiye` nin her yerine kalibrasyon hizmeti vermeye başlamıştır, tüm çalışanlarıyla birlikte oluşturduğu `` Takım Ruhunu `` kaliteli hizmetle birleştirerek, bu faaliyetlerin sürekliliğini sağlamak ve her noktada sürekli gelişebilmek için TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standartlarına göre akredite edilmiş bir kuruluştur.

(Akreditasyon no: AB-0136-K ) MİRADA KALİBRASYON Kaliteyi yaşantısının her alanına yayarak, onu sürekli geliştirmek, kendine, müşterilerine, çevreye saygılı olmak ve ortak çıkarları korumak için problem çözmekten ziyade önlemeye yönelik bir şekilde çalışmaktadır. Firmamız Kalibrasyon hizmetinin yanı sıra Eğitim, Ölçüm Cihazları Satışı ve Danışmanlık hizmetleri de vermektedir. Bu sektörlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluyuz. Kaliteli ve Ekonomik hizmet bizden, Takdir ve destek sizlerden.


Ürün ve Hizmetler


TERAZİ KALİBRASYONU
TERAZİ KALİBRASYONU Terazi Baskül Askılı Kantar Analitik Terazi Nem Tayin Terazisi SICAKLIK KALİBRASYONU Göstergeli sıcaklık ölçerler Sıcaklık Göstergeleri Termometreler Sıcaklık-Nem ölçer Infra-red Termometreler Termokupllar Direnç Termometresi BOYUTSAL KALİBRASYONLAR Kumpas Mikrometre Derinlik Kumpası Mihengir Açı Ölçer
MKL MİRADA KALİBRASYON LABORATUVARI YILDA 500` ün Üzerinde Sanayi Kuruluşunun ölçme ekipmanlarının kalibrasyonlarını yapmaktadır. Artan iş hacmimiz doğrultusunda müşterilerimize vermiş olduğumuz kalite sözünü bugün alanında uzmanlaşmış kadromuz ile kalibrasyon , cihaz satış , kalibrasyon eğitimi ve danışmanlık gibi dört farklı departmanla sürdürmekteyiz.

#TERAZİ KALİBRASYONU #SICAKLIK KALİBRASYONU #BOYUT KALİBRASYONU #BASINÇ KALİBRASYONU #DANIŞMANLIK - LABORATUVAR CİHAZ SATIŞI


Benzer Firmalar