Akdeniz Nakliyat


Küçükyalı Merkez Mahallesi Barbaros Hayrettin Sok No:8

Telefon1: 02163667777

Telefon2:

Fax: 02163676666

Web: www.akdeniznakliyat.net.tr/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1970
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Akdeniz Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyaret eder, nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç, eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi harcaması, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en aza indirir.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Akdeniz nakliyat ekspertizi sizin istediklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bi teklif sunar.Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır. Akdeniz nakliyat ekspertizi taşınma planlaması ve koordinasyonu ile minimum hata ve maksimum güvenceyle eşya taşıma ve yerleştirmesinin nasıl yapılacağı konusunda uzmandır.

Taşıma experi taşınmanızın her aşamasında ekibini yönlendirmek ve değerli eşyalarınızı evden eve taşırken gerekli her türlü önlemi almak ile sorumludur. Taşınma gününde Taşınma experi, bu önemli günde sizi yalnız bırakmayacak ve operasyonun devamında taşınmayı gerçekleştirecek olan Akdeniz Nakliyat Taşınma Ekibi ile sizi tanıştırır. Bu aşamalardan soma operasyon başlar.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından çeşitli boy ve ebatlardaki koli ve paketleme malzemeleriyle muhafaza edilerek taşınmaya hazır hale getirilir. Tüm paketler numaralandırılarak içersindeki eşyaların muhteviyatı belirtilir.


Ürün ve Hizmetler

Taşıma, evden eve, nakliyat

#evden eve nakliyat #şehirlerarası nakliyat #depolama #ofis taşıma #ev taşıma


Benzer Firmalar