Anasayfa » Sağlık hizmetleri » İSTANBUL Sağlık hizmetleri » MED UP GROUP DANIŞMANLIK VE ARACILIK HİZMETLERİ

MED UP GROUP DANIŞMANLIK VE ARACILIK HİZMETLERİ


Tevfik İleri Caddesi (Eski Cemal Gürsel Cad.) Fevzi Çakmak Mah. No:129/7 Turkuaz İş Merk. K:4 E-5 Yanyolu D-100 Bulvarı Üst Kaynarca Pendik - Anadolu Yakası

Telefon1: 02163970390

Telefon2:

Fax: 0216 397 03 95

Web: www.medupgroup.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:0
Çalışan Sayısı:300 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:250
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Başlarda Otomotiv, Sağlık, Seyahat ve Konut olmak üzere dört ana Assistans hizmetlerinde uzmanlaşmış şirket son dönemde bireylerin yaşam şartlarını iyileştirmeye yönelik innovative uygulamaları ile sektördeki yerini güçlendirmiştir.

MED UP GROUP, profesyonel kadrosu ile geniş tedarikçi ağına sahip olup, hizmet sektöründe faaliyet gösteren kurumsal şirkettir.

365 gün 24 Saat hizmet veren çağrı merkezlerimiz ile üyelerimize içerisinde bulundukları istisnai ve sıradan durumlarda hizmet verilirken üyelerimizin bizden aldığı olumlu sonuçlardan dolayı yansıttıkları mutluluk MedUp Group olarak hergün daha güvenle büyümemize neden olmaktadır.

Üyelerimize daima en iyiyi ve en güveniliri araştırarak her konuda kaliteli bilgiyi sunmak ve doğru yönlendirme aracılığıyla sorunlarını çözmek en temel misyonumuzdur. Vizyonumuz, sahip olduğumuz değerleri misyonumuz ile birleştirerek belirlediğimiz amaçlara en kısa sürede ulaşmak ve üretmiş olduğumuz bilgiyi hizmetlerimizde doğru yapılandırarak kullanmak.

Başından itibaren MedUp Group, Seyahat ve seyahat esnasında karşılaşılabilecek istisnai zor durumlar ile ilgilenmiş ve misyonunu bu anlamda ciddi şekilde genişletmiştir.Seyahat esnasında sıkıntı yaşayanların sorunlarını gecikmeden çözmektedir.

MED UP GROUP üyelerinin yaşamlarında onlara daha yakın olabilmek için uluslararası düzeyde açılımını genişletmektedir.

MED UP GROUP 'n amacı bireysel veya kurumsal olarak yaklaştığı tüm üyelerine, içerisinde bulundukları istisnai veya sıradan durumlarda destek olmak, onları yardıma ihtiyaç duydukları anda yalnız bırakmamaktır.

Kurulduğu günden itibaren MED UP GROUP; yol yardım hizmetleri, seyahat hizmetleri, konut destek, sağlık hizmetleri ve lifestyle & concierge hizmetlerinde yaratıcı, innovative, müşteri odaklı ve kişiye özel hizmet verme konusunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

MedUp Group, pazarı ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre en güncel teknolojiden faydalanarak ürün ve çözümlerini yeniden tasarlamaktadır.

MedUp Group, Tüm Dünya genelinde 178 ülkede, 700.000' in üzerinde aktif tesislerde online platform üzerinden en uygun fiyatlandırmayı bulup müşterileri ve ailelerinin indirimden yararlanmasını sağlar. Aynı zamanda Med Up Group, Hizmetten yararlanacak müşterinin kendisine ait şirketi var ise şirket çalışanları da otel indirimlerinden yararlanabilir.

Müşteri memnuniyetini sürekli ve en üst seviyede tutma amaçlı memnuniyet anketleri yapılmaktadır.

Ayrıca, anlık çözümler ile birlikte şikayetler azami 24 saat içerisinde değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

MedUp Group, müşterileri ile kurduğu ilişkinin uzun soluklu ve sağlıklı olmasına özen gösterirken, müşterileri için her zaman çözümler sunan iş ortağı olarak görmektedir.


Ürün ve Hizmetler

Kartlı üyelik sistemleri, Danışmanlık hizmetleri, Asistans hizmetleri (Konut, Sağlık, Seyahat, Araç), Call Center & Call Back hizmetleri, TeleSatış & TeleMarketing hizmetleri, Tanıtım ve bilgilendirme hizmetleri, Anket ve Araştırma hizmetleri, Sigorta ürün ve hizmetleri konusunda danışmanlık

# # # # #


Benzer Firmalar