Anasayfa » Muhtelif hizmetler » GAZİANTEP Muhtelif hizmetler » Hidayet Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

Hidayet Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık


Çukur Mah. DR Mehmet Uygun Cad. Raife Özen İşhanı 203/1

Telefon1: 0342 232 81 82

Telefon2: 0532 638 82 03

Fax: 0342 232 81 82

Web: www.gaziantepevdenevenakliyat.net/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2006
Çalışan Sayısı:9 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Gaziantep Evden Eve Nakliyat 2006 yılında sektöründe ki boşluğu fark etmiş bu doğrultuda hareket etmek için ve insanların ihtiyaçlarını karşılayıp hayatı kolaylaştırmak için Peker ailesi tarafından Gaziantep`de kurulmuştur. Nakliye sektöründe mevcut olan boşluğu fark edip çağın gereksinimlerine ayak uydurarak kurulan Gaziantep Evden Eve Nakliyat, bu boşluğu doldurmak adına 9 yıldır aralıksız bir şekilde çalışmaktadır.


Ürün ve Hizmetler

Evden eve nakliyat, Şehir içi evden eve nakliyat, Asansörlü evden eve nakliyat, Askılı tekstil taşımacılığı, İlden ile nakliyat, Stand malzemeleri taşımacılığı, Kamu kurum taşımacılığı ve Lojistik hizmetleri ile Gaziantep Evden Eve Nakliyat her taşıma türüne göre özel çözümler üretmiştir.

Geniş araç filomuz ile de her nevi ev, iş ya da kamu kurum eşyalarını alacak uygun kapasitedeki araçlarımız ile hızlı ve güvenli bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetlerin yanında personellerine de gerekli desteği ve eğitimi vererek onları bilgilendirmekte ve böylece müşterilerimize daha iyi hizmet vermekteyiz. Nakliye sektörünü bir adım daha ileriye taşıyarak sevk olacak eşyalar için depolama alanı oluşturarak müşterilerimizin karşılaştıkları sorunlara karşı böylece çözüm üretmiş oluyoruz.

Hakkımızda her türlü bilgi almak için 7/24 saat boyunca iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Gaziantep`in sayılı nakliye firmalarından biri olarak her taşıma işlemi sonrasında müşterilerimizin hakkımızda olumlu düşünceye sahip olmaları için her türlü hizmeti eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz. Tüm taşımacılık işlemlerimizde eşyaları sigortalayıp herhangi bir sorun esnasında mağdur olmalarını engelliyoruz.

Bununla birlikte eşyaların müşterilerimiz için çok değerli olduğunu bilerek tüm eşyaları uygun malzemelerle paketleyip araçlarımıza özenle yerleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ve referanslarımız ile en iyi nakliye hizmetini vermekteyiz.

#gaziantep evden eve nakliyat #gaziantep evden eve taşımacılık #gaziantep evden eve #gaziantep asansör kiralama #gaziantep asansörlü nakliyat


Benzer Firmalar