Orkide düğün Salonu


Egemenik Mah.Mustafa Kemal bul.atatürk parkı içi

Telefon1: 0344 235 05 87

Telefon2: 05355448079

Fax: 0344 235 05 87

Web: www.orkideds.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2015
Çalışan Sayısı:9 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ORKİDE DÜĞÜN SALONU
Düğün yapılacak mekânın seçiminde öncelikle bütçenize uygun mekânları seçmenizi öneririz. Seçim yaptığınız mekânın düğün tarihinize göre; açık, kapalı, havuz başı, otel gibi birçok alternatif mekânlar arasından seçebilirsiniz.
Mekânın konumu, masa konseptleri, gelin köşkü, müzik kalitesi, yemek ve ikram menüsü, fotoğraf ve video çekim kalitesi gibi özelliklerinin yanı sıra mutfağının ve lavabo temizliğinin, yiyeceklerinin kalitesi, çalışan personelinin temiz ve işini bilen olması, düğün pastasının günlük ve kaliteli olması gibi detaylar mekân seçimi esnasında dikkate alınmalıdır.
Herkese her şeyi beğendirmek zordur. Siz bu düğünü yaparken amacınız güzel ve şık bir ortamda ailelerinizle, akrabalarınızla, arkadaşlarınızla, dostlarınızla hep birlikte güzel bir düğün günü geçirmek, doyasıya eğlenmek ve mutluluğunuzu onlarla paylaşmak değil mi zaten… O halde seçim yapmak kolay olacak.
Etkili görsel yaratıcılığa sahip ve değişen teknolojiye ayak uydurabilecek güçlü ekibi ile Orkide Düğün Salonu tüm konuklarından tam puan alıyor.
Düğün, nişan, kına, söz, bekarlığa veda, doğum günü, baby shower, butik partiler, workshoplar, açılış etkinlikleri, takım ruhu & motivasyon etkinlikleri, kurumsal davetler ve kokteyl organizasyonlarınız için en özel anlarınızda tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda mutlu anlarınızda Orkide Düğün Salonu ekibi sizlerin yanında olarak mutluluğunuzu paylaşıyor.
Orkide Düğün Salonu Kahramanmaraş Atatürk Parkı içinde havuz başı ve 200 kişilik salonu yaz aylarında ise 1000 kişiye ulaşan açık hava kapasitesine sahip.
Havuz Başının yanı sıra doğa ile iç içe olan mekân kır ve orman manzarasına da sahip. Bütün bu özellikleriyle havuz başında evlenmek isteyen çiftler için bulunmaz fırsat. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.


Ürün ve Hizmetler

Düğün, nişan, kına, söz, bekarlığa veda, doğum günü, baby shower, butik partiler, workshoplar, açılış etkinlikleri, takım ruhu & motivasyon etkinlikler

#orkide düğün salonu #kahramanmaraş düğün salonları #düğün salonları # #


Benzer Firmalar