Nanosoft Yazılım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.


Defterdar Mah. Otakçılar Cad. Flatofis No: 78 Kat.2 No:37 34050 Eyüp / Istanbul / Türkiye

Telefon1: 02122123322

Telefon2:

Fax:

Web: www.verimticari.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:20 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Nanosoft 2003 yılında kurulan bir yazılım firmasıdır. Nanosoft kurulduğu bu tarihten itibaren çeşitli firma ve sektörlere yazılım projeleri geliştirmiştir. Cihaz otomasyonları, sipariş takip, personel takip, üretim takip, maliyet analizi ve üretim planlaması üzerine yazılım projeleri geliştirmiştir. Fakat oluşturulan bu özel yazılımların hepsinin de finans yazılımına yani muhasebe altyapısına entegre edilme ihtiyacı duyması, ekibi düşündüğü planını uygulamaya yöneltti.

Yazılım ekibimiz 2004 yılında muhasebe ve ön muhasebe programı yazmak için kolları sıvadılar. Böylece sektörünün lider firmalarından biri olan Verim Ticari yazılım programlarının temelleri atılmış oldu.

İlk olarak verim ticari ön muhasebe ve muhasebe programı 2005 yılında beta sürümünü yayınladı. Programdaki eksiklerin tamamen giderilmesi ile 2006 yılında Türkiye genelinde programımız satışa sunuldu.

Verim Ticari Yazılım ekibi programı geliştirirken en başta diğer yazılımlar gibi aynı modülleri geliştirdi. Her ticari yazılımda çek-senet, banka, kasa, fatura ve sipariş gibi modüller bulunmaktaydı. Fakat yazılım ekibi modül yazılırken devamlı adına yakışır olması için sürekli


Ürün ve Hizmetler

Verim Ticari Muhasebe ve Ön Muhasebe Programı, Ticari Yönetim Çözümleri Programlarımız: Verim Basic, Verim Smart, Verim Enterprise ERP/MRP II, Verim Enterprise Comport

#ön muhasebe programı #muhasebe programı #ticari program #ticari yönetim çözümleri #verim ticari


Benzer Firmalar