Anasayfa » Baharat ve Doğal Bitkiler » Gıda Sanayii » ANKARA Baharat ve Doğal Bitkiler » Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi

Himalaya Tuzu ve Himalaya Lambası Satış Merkezi


Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat-Ankara

Telefon1: 03124444996

Telefon2:

Fax: 03124733163

Web: www.himalaya-tuzu.info/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Himalaya tuzu, lambası, faydaları, nasıl kullanılır, fiyatı, satış yerleri, maranki, nedir, nerede satılır gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

Himalaya tuzu

250 milyon yıl öncesinde, denizin Himalayalar üzerinden çekilmesinden sonra denizden arta kalan tuz yataklarının himalayalarda yüksek basınç altında günümüze kadar gelen süreçte kristalleşerek oluşan, dünya üzerindeki en kıymetli tuz yataklarından çıkarılan besleyici değeri yüksek tuzdur.

Himalaya tuzu nasıl kullanılır?

Himalaya tuzu, yemekleri tatlandırmada, suyu minerallendirmede ve banyo tuzu olarak kullanılmaktadır. Bunlardan başka kullanımı da mevcuttur. Yemekleri tatlandırmak amacıyla kullanılan himalaya tuzu, normal bir tuz gibi yemeğin üzerine ekilebilmektedir. Suyu mineral açısından zenginleştirmek için suyun içerisine uygun tür himalaya tuzundan 1 çay kaşığı atmak yeterlidir.

Himalaya tuzu fiyatı

Himalaya tuzu fiyatına yukarıda bulunan sipariş ver butonu aracılığı ile hemen ulaşabilirsiniz. Farklı ürünleri fiyatı ve ürün bilgilerini inceleyebilirsiniz.

# # # # #


Benzer Firmalar