Emta İnşaat


Yeni Sakarya Cad. No:345/A, 54200

Telefon1: +90 264 240 11 11

Telefon2: +90 549 550 00 54

Fax:

Web: emtainsaat.com.tr/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:50 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Kurulduğu tarihten itibaren kalite ve güven anlayışından taviz vermeyen firmamız, inşaat sektörünün bir çok dalında başarılı projelere imza atmıştır. EMTA İnşaat özellikle müşteri memnuniyetine odaklanarak sunduğu yüksek standartlı hizmetleriyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Firmamız girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstermiş ve yetişmiş teknik kadrosuyla tüm çözüm olanaklarını müşterilerine sunmaya özen göstermiştir.

MİSYONUMUZ
Mimaride ve teknikte ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek EMTA’nın misyon anlayışıdır.

VİZYONUMUZ
Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek, EMTA İNŞAAT imzasının bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek EMTA’nın vazgeçilmez vizyonudur.

KALİTE POLİTİKASI
Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan EMTA, başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI
Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan EMTA, çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.


Ürün ve Hizmetler

İnşaat, Erenlerde Konut, Sakarya Erenler, Erenler Life

# # # # #


Benzer Firmalar