okyanus temizleme


cami şerif mah. 5204 Sk. No 5

Telefon1: 536 073 30 03

Telefon2: 537 041 19 59

Fax:

Web: www.mersinokyanustemizlik.net/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:3
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Ev Temizliği
Dayalı döşeli ev temizliği
İnşaat ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği
Dış Cephe (Pencere, cam, vitrin vs.) Temizliği
Hastane ve Klinik Temizliği ile
HİZMETİNİZDEDİR


Ürün ve Hizmetler

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.
Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Dayalı döşeli ev temizliği

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.
Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.
Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.
Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşa kabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.
Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.
Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.
Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.
Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.İnşaat ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat ve tadilat sonrası ev temizliği en çok talep edilen temizlik hizmetlerimizdendir. Yeni inşa edilmiş bir ev aldınız ya da evinizde büyük bir tadilat yaptınız.
Oluşan moloz, harç kalıntıları; fayanslarda ve parkelerde alçı, sıva, kireç kalıntıları itinayla temizlenir.
Camlardaki bantlar, harç ve boyalar özel kimyasal ilaçlarla yumuşatılıp cama uygun kazıyıcı yardımıyla çıkarılır.
Zeminde bulunan boya, alçı, harç kalıntılarını önce kimyasal ilaçlarla yumuşatılarak, daha sonra noktasal olarak kazıyıcı ve diğer ekipmanlarımızla temizlenir.
Tuvalet, lavabolar ve mevcut fayanslar uygun kimyasallarla temizlenir.
Mutfak dolaplarının içi ve dışı temizlenir.
İnşaat sonrası temizlikler; taşınma öncesi ve sonrası boş mekânların temizliğini kapsar. Özel aparat ve malzeme ile yapılabilen inşaat sonrası temizliğimize apartman iç kapı önü ve yangın merdivenleri dâhildir.
Uygulamalarımız banyo, mutfak, tuvaletler, pencereler, zemin, antre ve duvarlar, kapılar, yatak odası, oturma odası gibi alanların önce kaba tozu temizlenir ve değişik alanlarda değişik kova ve mikro fiber bezler kullanılır.
Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) i

#okyanus temizleme #gündeliikçi bayan mersin #Dış Cephe ve Cam Temizliği mersin #inşaat temizliği mersin #ofis temizleme


Benzer Firmalar