Anasayfa » Oyun Oyuncak » İSTANBUL Oyun Oyuncak » Cadde Paten | İndirimli Paten Fiyatları

Cadde Paten | İndirimli Paten Fiyatları


Cevizlik Mah. Sakızlı Yalı Sok. NO: 2B/1

Telefon1: 0212 583 20 10

Telefon2: 0532 373 40 45

Fax: 0216 3736747

Web: caddepaten.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2008
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

caddepaten.com olarak 21 yılı aşkın süredir Türkiye Genelinde Artistik Buz Patenleri, Buz Hokeyleri ve Tekerlekli Paten alanında yelpazesi geniş ürün ve hizmetler sunmaktayız.

Her bütçeye ve yaşa uygun, artistik buz patenleri, buz hokeyleri, tekerlekli patenler, paten ekipmanlarını garanti belgeleriyle ve kredi kartı, kapıda ödeme seçenekleriyle caddepaten.com ile paten severlerin hizmetine sunuyoruz.

Paten dünyasına dair ürünleri barındırdığımız; Artistik Buz Patenleri, Buz Hokeyi, Tekerlekli Paten, Buz Pateni Ekipmanları, Buz Hokeyi Ekipmanları ve Paten Ekipmanlarına ait birçok ürüne ulaşabileceğiniz adres Türkiye’nin En Büyük Paten Mağazası caddepaten.com ’da.

Türkiye’nin en büyük ve en iyi paten mağazasında risport, roces, edea, Jackson, tempish, rollerblade, rio roller, lake placid, bauer, riedell markalarına yönelik tüm paten çeşitlerini, en yeni paten modellerini hızlı teslimat ve güvenli alışveriş ile satın alabileceksiniz.

Artistik Buz Pateni, Buz Hokeyi ve Tekerlekli paten ürünleri ile ilgili daha detaylı bilgi ve sorularınız için 0212 583 20 10 numaralı telefonla ya da info@caddepaten.com mail adresi ve sitemizde yer alan online destek hizmetimiz üzerinden faydalanabilirsiniz.

BuzluSpor iştiraki olan CaddePaten.com sitesinden online alışveriş yapabilir, firmamız olan BuzluSpor.com’u inceleyebilir, yanı sıra patenokulu.com adlı blog sitemizi takip edebilir ve patenplatformu.com forum sitemizde etkinliklerinizi sergileyebilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

Paten, tekerlekli paten, tekerlekli paten fiyatları, tekerlekli paten çeşitleri, tekerlekli paten modelleri, paten fiyatları, rollerblade paten, agresif paten, fitness paten, çocuk pateni

# Paten, tekerlekli paten, tekerlekli paten fiyatla # # # #


Benzer Firmalar