Anasayfa » Radyo & tv & film & video » Basın ve Medya » İSTANBUL Radyo & tv & film & video » meyfilm Film Yapım ve Reklamcılık Hizmetleri

meyfilm Film Yapım ve Reklamcılık Hizmetleri


Küçük Bakkalköy Mh. Dudullu Cd. Brandium Rezidans R1 5/61, Ataşehir

Telefon1: 0 216 5046560

Telefon2: 0 212 2435003

Fax: 0 216 5046560

Web: meyfilm.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:1 | Memur:3 | İşçi:1
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

meyfilm tanıtım ve reklamcılık sektöründeki bütün hizmetleri kendi yetiştirdiği çalışanları vasıtasıyla sağlayabilmektedir. 2007 yılından beri film sektöründe bulunan meyfilm ekibinin öncelikli amacı estetik değerlere sahip kısa film çekimi, uzun metraj film çekimi, belgesel film çekimi gibi çalışmalar yapmaktır.

meyfilm Kurumsal Tanıtım Filmi, Tanıtım Filmi Çekimi, Tanıtım Videosu Hazırlama gibi çalışmaları titizlikle yapmaktadır. 2015 yılında 100`e yakın tanıtım filmi çekimi yapan meyfilm ekibi bu alanda sektör lideri olmuş durumdadır. Ürün tanıtım filmi ve ürün tanıtım videosu çalışmalarınızda da yanınızdayız.

meyfilm Reklam Filmi Çekimi, Reklam Filmi çalışmaları da yapmaktadır. Her maliyette ünlü oyuncuyu oynatabileceğiniz reklam filmleriniz için meyfilm`i tercih edebilirsiniz.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve ürün fotoğraf çekimi çalışmalarınızda da meyfilm`in deneyimli ekibine güvenebilirsiniz.

meyfilm Klip çekimi çalışmaları yapmaktadır. Uygun fiyatlarla bütün müzik sanatçılarının klip çekmelerine yardımcı olabiliyoruz.

meyfilm Tanıtım Videosu Hazırlama hizmeti vermektedir. İsterseniz infografik film, 2D-3D animasyon ya da yaratıcı video sunumlarınız için meyfilm`e güvenebilirsiniz.

meyfilm 2012 yılından beri sinema eğitimi vermektedir. Senaryo kursu, yönetmenlik kursu, yapımcılık kursu gibi eğitimler vasıtasıyla kendi elemanları yetiştirmiş bir kurumdur. Bu öğrenciler günümüzün yönetmenleri, görüntü yönetmenleri ve fotoğrafçıları olmuş durumdadır.

2016 yılının başlarında Tam Hizmet Reklam Ajansı olmak kapsamında büyümüş olan meyfilm son dönemlerde web tasarım, katalog tasarım, sosyal medya yönetimi ve grafik tasarım çalışmaları da yapmaktadır.

http://meyfilm.com adresinden bizi takip edebilirsiniz.


Ürün ve Hizmetler

meyfilm, sinema eğitimi, kreatif ajans, reklam ajansı, sosyal medya ajansı, tam hizmet reklam ajansı, tanıtım filmi, tanıtım filmi çekimi, kurumsal tanıtım filmi, reklam filmi, reklam filmi çekimi, ürün tanıtım filmi, viral film, kamu spotu, logo tasarımı, katalog tasarımı, event fotoğrafçılık, kısa metraj film çekimi, uzun metraj film çekimi, tanıtım videosu, tanıtım videosu hazırlama, klip çekimi, profesyonel fotoğraf çekimi

#Tanıtım Filmi #Tanıtım Videosu #Reklam Filmi #Reklam Filmi Çekimi #Klip Çekimi


Benzer Firmalar