Anasayfa » Muhtelif hizmetler » ANTALYA Muhtelif hizmetler » Asya İnsan Kaynakları

Asya İnsan Kaynakları


Tahılpazarı mah. İsmetpaşa cad. Yerebakan iş mrk. K:2 D:10

Telefon1: 0242 244 98 37

Telefon2: 05538950707

Fax: 05538950707

Web: asyainsankaynaklari.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2015
Çalışan Sayısı:200 (Yönetici:2 | Memur:2 | İşçi:2
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ASYA GROUP İNSAN KAYNAKLARI personel istihdam etme konusunda hizmet vermektedir. Hizmetine ihtiyaç duyulan personeli, otellere sağlar, takibini yapar. Şirket bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu insan kaynakları konusunda eğitimli ve tecrübelidir. İletişimde bir kopukluk yaşanmaz ve 7/24 destek verilir.

ASYA İnsan Kaynakları, etik değerleri olan, aday ve müşteri ilişkilerine önem veren bir danışmanlık şirketidir. Nitelikli personel bulmanın ve istihdam etmenin ne kadar önemli ve zor olduğunun farkındadır. Bu yüzden müşteri beklentileri ile adayın yetkinliklerinin ne kadar eşleştiğine odaklanır.
“ Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan ASYA İnsan Kaynakları hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.


Ürün ve Hizmetler

ASYA İnsan Kaynakları çalışan ve firma arasındaki bağın bütün hayatı etkileyebileceği ve “ mutlu çalışan = başarılı firma” bilinciyle, bu ilkeye kendini adamış bir ekip tarafından oluşturuldu ve pek çok seviyede işe alım ve proje desteği veren, Akdeniz Bölgesi’nin en geniş ve tecrübeli kadrosuyla çalışan danışmanlık şirketi oldu. Pek çok sektöre ve pozisyona hâkim, kıdemli bir kadroyla, Akdeniz pazarına ilişkin engin bilgisini, hem sektör ve pozisyonları kavramakta, hem de doğru ve başarılı kişilere kısa sürede ulaşmakta müşterileri için avantaja çeviriyor.
ASYA İnsan Kaynakları kendisi için bunu yaptı. Sizler için de bunu yapmaya talip.
ASYA insanların 24 saatlerinin neredeyse yarısını geçirdiği iş yaşamında, mutlu ve üretken çalışanlara, bağlı ve karlı müşterilere sahip başarılı organizasyonları oluşturmanın hayalini kuruyor. Bunun için ASYA İnsan Kaynakları’ nın harika ekibi, binlerce çalışan ile mülakatlar yapıyor, onların beklentilerini dinliyor, yeteneklerini analiz ediyor ve her birine gerçekten yeteneklerini kullanabileceği ve doyum alacağı pozisyonlarda çalışma fırsatı yaratıyor.
ASYA İnsan Kaynakları, adayların gelecek kariyerleri için zayıf yönlerini analiz eder. Adayların iş arama sürecinde bir kariyer koçu gibi her zaman yanında olur. ASYA danışmanlık verdiği kişiler, kendilerini gerçekleştirebildikleri, geliştirebildikleri, yeteneklerini kullanabildikleri, beklentilerini karşılayabildikleri işyerlerinde istihdam ediliyorlar.

#insan kaynakları #extra personel #otel personeli #human resource #iş ilanları


Benzer Firmalar