İklim Servis


Fevzi Çakmak Mah.Fatih Cad.Saadet Sk.No:18/B BAHÇELİEVLER/İST

Telefon1: 08503044053

Telefon2: 05300324475

Fax: 02124514475

Web: www.iklimservis.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2005
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Arti Klima Kombi Servisi olarak Türkiye’nin her ilinde kombi kullanıcıları için en kaliteli ve en uygun fiyatlarla kombi servis hizmeti veriyoruz. Teknik servis uzmanlığımız kombi ve klima cihazları üzerinde gelişmiştir.

Arti Klima Kombi Servisi firmamız kombi servisi konusunda uzmanlaşmış kombi teknisyenleri ile beraber hizmet hayatın başlamıştır. Servis sektöründe ihtiyaç olarak gördüğümüz kombi tamir servis hizmeti konusunda faliyete başladık.Firma olarak servis hayatımıza başladığımız ilk günden şimdiki zaman kadar hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bizi aradığınız saatten itibaren siz değerli müşterilerimize en yakın ekipleri organize ederek servis talebinizi aynı gün içerisinde yerine getiriyoruz. Kombi markanız ne olurs olsun , kombi arızanız ne olursa olsun bizim için sorun değil.Aynı gün içerisinde kombi arızalarını gidererek ve kombinizin bakımını yaparak 1 yıl garantili hizmet veriyoruz. Onarımı yapılan kombinizi teknisyenlerimiz bir kaç defa kontrol ederek sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslim ediyor.

Kombi arızanız giderildikten sonra işimiz bitmiyor, kombi servis ekibimiz ileride oluşması ihtimal arızalarıda kontrol ederek ve güvenlik testlerini yapıyoruz.

BİZİ TERCİH ETMENİZ İÇİN 5 NEDEN

Verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz
Kaliteli işçilik ve hizmet sunuyoruz
En uygun fiyatlarla çalışıyoruz
Güvenliğiniz bizim için çok önemli
Eğitimli ve donanımlı teknik ekiplere sahibiz


Ürün ve Hizmetler

beyaz eşya servisi, klima servisi, kombi servisi, petek temizliği, petek temizleme

#beyaz eşya servisi #klima servisi #kombi servisi #petek temizliği #petek temizleme


Benzer Firmalar