Webmerkez


Ataseven Caddesi

Telefon1: 08505321021

Telefon2:

Fax:

Web: webmerkez.net/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2016
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Sektörde yıllarca dirsek çürütmüş,birçok projenin üstesinden ustalıkla gelmiş,türlü problemleri profesyonelikle çözümlemiş bir EKİBİN ; artık bu sektör de en iyi olalım,biz diğerlerinin hatalarını yapmayalım,doğrularımızı da herkese gösterelim hedefiyle kurduğu bir oluşumdur.

Bilgi ve tecrübelerimiz ışığında farklı sektörlerdeki birçok Firmaların isteklerini ve bireysel Projeleri tam memnuniyet anlayışıyla tamamladık.Aynı zamanda danışmanlık hizmetlerimiz ile müşterilerimizi ileriye taşımayı başardık.

Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Özel Yazılımlar,Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Paketleri, Arama Motoru Optimizasyonu,Çağrı Merkezi Sistemleri,Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı, Mobil Uygulama geliştirme alanlarında profesyonel çözümler üretmekteyiz.


Ürün ve Hizmetler

Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Özel Yazılımlar, Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Paketleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Çağrı Merkezi Sistemleri, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı, Mobil Uygulama geliştirme

#konya web tasarım #konya yazılım #konya çağrı merkezi #mobil uygulama #özel yazılım


Benzer Firmalar