Anasayfa » Muhtelif hizmetler » İZMİR Muhtelif hizmetler » ÖZKONTROL ÇEVRE SAĞLIĞI HAŞERE İLAÇLAMA LTD.ŞTİ

ÖZKONTROL ÇEVRE SAĞLIĞI HAŞERE İLAÇLAMA LTD.ŞTİ


Hürriyet mah.458 sk.15/A Buca/İZMİR

Telefon1: 02323631423

Telefon2: 05365840309

Fax: 02323631423

Web: www.ozkontrolilaclama.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2016
Çalışan Sayısı:2 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Sizlerden aldığımız destekle sürekli büyüyen firmamız hizmet yelpazesini tüm EGE bölgesine yaymıştır. Firmamız Haşere Kontrol (Tüm uçan ve yürüyen haşereler, kemirgenler), Fümigasyon ve Dezenfeksiyon konularında hizmet vermektedir.
%70 Doğal İLK VE TEK Larvasidal,ovisidal, ve adultisit etkiye sahip ürünler kullanarak daha uzun süre etkili, geniş spektrumlu etkisiyle çok sayıda zararlı türüne karşı etkili, leke ve kalıntı bırakmayan, bağışıklık gelişimi engelleyen ürünler kullanıyoruz.
BİZ işimize önem veriyoruz. Yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmeye çalışarak en iyiyi bulmaya çalışıyoruz. Her bir belgemizi kendimizi geliştirmek adına yapılan bir çalışma olarak görüyor sizlerin bilgilerine sunuyoruz.
ÖZKONTROL ÇEVRE SAĞLIGI HAŞERE İLAÇLAMA LTD.ŞTİ Sağlık Bakanlığından izinlidir, TS –HYB belgesine sahiptir, Mesul Müdür belgesine sahiptir, 3.sınıf GSM ruhsatına sahiptir ve tüm çalışanları ISO 9001:2008 eğitimi almıştır.
İnsan ve Çevre Sağlığı üzerinde bir çok olumsuz etkileri olan haşerelere karşı uzman ekip kadromuzla profesyonel sistemler uyguluyoruz. Tanımlanmış 800.000 böcek türü vardır. Bu böcek türleri arasında zararlı olan böcek türü sayısı 8.000’ dir. Zararlı zararsız bütün böcekler doğanın dengesi için önemlidir. Zararlı böceklerle mücadele yapılırken yararlı böcekler ve doğanın dengesi de korunmalıdır. Bilinçsiz yapılan mücadelede yararlı böcekler ve bitkilerde zarar görmekte bunun sonucu olarak zararlı popülâsyonu artmaktadır.
www.ozkontrolilaclama.com
İNSAN VE ÇEVRE SAĞLIĞI ÖNCELİĞİMİZDİR.


Ürün ve Hizmetler

HAŞERE İLAÇLAMA, BÖCEK İLAÇLAMA, FARE İLAÇLAMA, FUMİGASYON, DEZENFEKSİYON

#HAŞERE İLAÇLAMA #BÖCEK İLAÇLAMA #İZMİR İLAÇLAMA #BUCA İLAÇLAMA #BORNOVA İLAÇLAMA


Benzer Firmalar