Gebze Nakliyat


barış mah

Telefon1: 05326740604

Telefon2: 05320120248

Fax:

Web: https://www.gebzenakliyat.co/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1190
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

GEBZE NAKLİYAT FİRMAMIZ HAKKINDA HERŞEY

1994 Yılında Gebze semtinde kurulumu gerçekleşen firmamız özel şahıs tarafından temeli atılmaktadır. Kurucusu ve yine şirket Ceo’ su aynı kişi olan sıfırdan ve bu işe çekirdekten gelip nasıl en iyisi olunurun, ispatını göstermiştir. Bize ilham veren, bizleri bu konuya motive eden başlangıç, ilerlememizin için etken olmaktadır. Elbette bu noktaya gelene kadar birçok zorluklar ile karşılaştık, zorlu ödeme koşulları, hava ve yol durumundan aşırı derece de etkilenen eski araç modellerimiz ve buna benzer birçok olumsuz durumla karşı karşıya kaldık. Bizi biz yapan, gücümüze güç katan değer ise bu yoldan asla dönmememiz ve pes etmememizdir.

Şirket Ceo ve kurulumunu gerçekleştiren ve yine GEBZE NAKLİYAT sahibi olan Hüseyin ELEN, bir çatı altında ne kadar mesafe kat edilir, bu mesafe de en iyi hizmet nasıl sunulur, hepsinin dersini ve yönetmeliğini sağlayan şahıs olmaktadır. Bunlar uzaktan görüldüğü kadar kolay olmayan ve mutlaka temelin de ekspertiz bir yatırımın olmasını gerektiren hizmet aşamalarıdır. Konum olarak şirketimiz Kocaeli ili Gebze semtinin merkezinde bulunmaktadır. Marmara Nakliyeciler Garajı, 1805 Sokak. D Blok, No : 12′ de yerini almaktadır. Aynı alan içerisinde maksimum ofisimizden 100 m uzaklıkta garajımız bulunmaktadır. Bu garajımız da açık, kapalı, üstü kapalı fakat yükün durumuna göre açılır, araçlarımız garajlarımız da bulunmaktadır. Bu araçlar siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda garajlardan çıkışları sağlanmaktadır.

Yerli firma olmaktayız. Yerli olmayı belirtmememiz de ki amacımız ise, bazı zengin iş adamları sektör de farklılık oluşturmak adına yurdumuzun 81 il ve ilçelerine kadar firma açımı sağlamaktadır. Bu durum yine Gebze için de geçerlidir. Yurdumuzun ne sağından, ne de solundan kalkıp gelerek burada Nakliye hizmeti sunmamaktayız. İşimizi yerli kurucumuz ve yerli firmamız ile sağlıyoruz. Gebze semtimizin yerlisiyiz ve ilk yerli firması olmaktayız. Bu yüzden ilk başlıca hizmet noktamızı buradan şehir içi hizmetini başlatarak gerçekleştirmekteyiz.


Ürün ve Hizmetler

Parsiyel yük taşıma
Komple yük taşıma
Geniş yük taşıma
Ağır yük taşıma

# # # # #


Benzer Firmalar