Anasayfa » Oto kiralama » Turizm » DENİZLİ Oto kiralama » BYMG CAR RENTAL

BYMG CAR RENTAL


15 Mayıs Mah. Atatürk Cad. No:29/A Denizli, Merkez

Telefon1: +905515942020

Telefon2:

Fax:

Web: https://www.bymg-carrental.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2004
Çalışan Sayısı:1 (Yönetici:1 | Memur:1 | İşçi:1
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Denizli içerisinde araç kiralama hizmeti vermekte olan bir firma olarak kurulduğumuz günden itibaren başarılı bir şekilde işlerimizi sürdürmekteyiz. Denizli tatil zamanlarında kalabalık olan ve her türlü araca ihtiyaç duyacağınız şehirlerden biridir. Bu nedenle de sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun araçlarımız ile kiralama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Turizm amaçlı ziyaretlerin çok olduğu şehirlerden biri olan Denizli’de dışarıdan gelecek olan misafirlerimizin daha rahat gezmesi ve istedikleri her yeri görmeleri için Denizli içerisinde en hızlı, en güvenilir ve en konforlu hizmeti profesyonel çözümlerimiz ile sağlıyoruz. Araçlarımız aynı zamanda sizlere aslında bir özel gezi hizmeti vermektedir. Birbirinden farklı araçlarımız ile sizlerde istediğiniz zaman Denizli içerisinde şöförlü araç kiralama yapabilir ve ticari seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz ,dilerseniz yine Denizli içerisinde filo kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz ..


Ürün ve Hizmetler

Vip servis kiralama
Filo kiralama
Transfer Hizmeti
Havalimanı araç kiralama
Şöförlü araç kiralama
Otogar araç kiralama

#araç kiralama denizli #filo kiralama denizli #vip servis kiralama denizli #araba kiralama denizli #havalimanı araç kiralama denizli


Benzer Firmalar