Anasayfa » Metal ve Yan Sanayi » İSTANBUL Metal ve Yan Sanayi » EKİP MÜHENDİSLİK TAAH.İNŞ.KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.

EKİP MÜHENDİSLİK TAAH.İNŞ.KİMYA SAN.VE TİC.A.Ş.


Mimar Sinan Cad.Furkan Sok.No:40 Şeyhli /Kurtköy/Pendik

Telefon1: (0216) 5951755

Telefon2: (0216) 5951756

Fax: (0216) 5951757

Web: www.ekipmuhendislik.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:50 (Yönetici:1 | Memur:10 | İşçi:40
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Yaklaşık 10 ülkeye ihracat

EKİP Mühendislik Taahhüt İnşaat Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., kimya sektöründe kullanılan proses ekipmanlarının imalatını yapmak amacı ile 1997 yılında kurulmuştur.
Müşterilerine her zaman en üst kalite ve güven ile hizmet vermeyi ilke olarak kabul eden ve kısa süre içerisinde konusunun aranan firmaları arasına giren Ekip Mühendislik, üretimini İstanbul Kurtköy’de 3000 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde sürdürmektedir.
Müşterilerin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı, yaşamlarını daha iyi kılmayı prensip olarak kabul eden Ekip Mühendislik, müşterilerine ürün/hizmet sağlarken, yasalara ve mevzuatlara uygun olarak faaliyetlerini yürütür.
Başarının uzun dönemde gerçekleşmesi gerektiğine inanan firmamız, başarıya, üstün performans ve verimlilik standartlarına göre etkin bir biçimde birlikte çalışmakla ve bunun yanı sıra yeni fikirlere sarılma ve sürekli öğrenme isteği ile ulaşılacağının bilincindedir.


Ürün ve Hizmetler

Reaktörler, Mikserler, Blenderler, Disperserler, Eşanjörler, Kartuşlu tüp filtreler, Kızgın yağ kazanları, Soğutma kuleleri, Hammadde stok tankları, Karıştırıcılı mamul stok tankları, Renklendirme üniteleri, Paket tip arıtma tesisleri, Dolum üniteler

#Vakum üniteleri #Dolum üniteleri #Soğutma kuleleri #Depolama tankları #Kimyasal Reaktörler


Benzer Firmalar