Anasayfa » Metal ve Yan Sanayi » İSTANBUL Metal ve Yan Sanayi » Global Endüstri Değerleme, Taısviye ve Satış Organizasyonları Ltd.

Global Endüstri Değerleme, Taısviye ve Satış Organizasyonları Ltd.


Nazmi Akbacı İş merkezi. No:277 Maslak- İstanbul

Telefon1: 212 2765456

Telefon2: 212 2765457

Fax: 212 2765460

Web: global-industry.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:12 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Global Industry endüstriyel fabrika ve ekipmanların uluslararası satışı ve değerlemesi konusunda hizmet veren Türkiye’deki tek şirkettir. Ana işlerimiz Müzayede, Tasfiye ve Değerleme ve satış organizasyonları yapmaktır. Makina satışı konusunda Dünya lideri olan partnerimiz Dovebid ile birlikte oluşturmuş olduğumuz uluslararası yapımız sayesinde global erişim sağliyoruz, dünyanın her yerinden alıcı ve satıcıları etkili ve hızlı bir yolla bir araya getiriyoruz ve aynı zamanda full lokal hizmet veriyoruz. Güncel teknolojiyi ve geleneksel iş yöntemlerini birleştirerek, teklif usulü satışlar, canlı müzayedeler, online ve webcast (internet üzerinden müzayede salonuna canlı bağlantı) müzayedeleri ile tüm satış organizasyon ve servisleri alıcı ve satıcıların hizmetine sunuyoruz.

Global Industry küçük büyük gözetmeksizin bütün firmalara alış, satış ve komple fabrika değerlemeleri hizmeti işini yapmaktadır. Satıcılar için Global Industry maksimum verim almak için satış yöntemleri konusunda tavsiyelerde bulunur. Alıcılar için Global Industry uluslararası yapısı ile dünya çapındaki en üst düzey firmaların yüksek kalite ekipmanlarını uygun fiyatlarda alabilme imkanını temin eder. Global Industry hizmet yelpazesi 25 den fazla ürün kategorisini ve tüm sanayi sektörlerini içermektedir.

Fabrika ve makine satışlarından en üst düzeyde geri dönüşüm kazandırabilmek için uzman kişiler gerekmektedir. Uluslararası partnerimiz Dovebid’ ile birlikte 80 değişik sektörde 60 yıllık sektörel tecrübeye, makine ve sektörel uzmanlardan oluşan dev bir takıma sahibiz. İstanbul merkez ofisimiz sayesinde Türkiye’deki minimum 50,000 şirkete ve Dovebid’in Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik de buluna 40 dan fazla lokal ofisleri sayesinde de 1,000,000 dan fazla uluslararası şirketlere ulaşma imkanı sunulmaktadır. Bu bizlere gerçek anlamda Lokal servis ile Global Erişim servisi vermektedir.


Ürün ve Hizmetler

satılık Hidrolik Presler, Eksantrik Presler, Plastik Enjeksiyon Makinalar, Full Otomatik Kaplama Tesis, Polisaj Makinaları, Yıkama Tünelleri, Aluminyum Tavlama ve Silindir Çekme Tesisi, Kompresörler, Jeneratör, Punta Kaynak Makinaları, Tünel Fırınlar v.s. ... CNC Tornalar, Yatay İşleme Merkezleri, Kopya Frezeler, Krank Taşlama, Çok Milli Delme Tezgahları, Forkliftler, Vidalı KompresörlerBorwerkler, Universal Tornalar, Eksantrik Presler (60-100 ton), hiç kullanılmamış planya ve radyal matkap, Boru Bükme Makinaları, Gazaltı Kaynak Makinaları, Kopyalı Oksijen Kaynak Makinaları, Kollu Matkaplar, Metal Kesme Testereleri, v.s. ...

#CNC #Torna #freze #matkap #satılık fabrika


Benzer Firmalar