Anasayfa » Oto kiralama » Turizm » MUĞLA Oto kiralama » Bodrum Rent A Car Marina Car Rental 0252 3586854

Bodrum Rent A Car Marina Car Rental 0252 3586854


Balkanoğlu iş Merkezi B.blk No.3 Bodrum

Telefon1: 0252 3586854

Telefon2: 0532 6063913

Fax: 0252 3586894

Web: www.marinacarrental.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2008
Çalışan Sayısı:3 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Marina Car Rental
Esiva Turizm San Tic Ltd Şti Adı altında 2008 yılında Bodrum Kurulmuş bir Rent A Car Firmasıdır.
20 araç filosuyla gerek yerli gerek yabancı Bodrum da Oto Kiralama – Vip Şöförlü Servis Hizmetleri vermektedir…!
Marina Car Rental olarak Ekonomik sınıftan, Lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Araçlarımız sayfasından kiralayabileceğiniz otomobillerin özelliklerini ve fiyatlarını inceleyebilir, Koşullar sayfasından ise Otomobil ve Ticari ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Marina Car Rental her yıl yenilenen araç filosuyla oluşan araçlarımız, bireysel kiralama ve yurt dışından gelen gurbetçilerimizin profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla hizmetine sunar. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini yansıtmakta dır.Gerek şirketlerin, gerekse bireylerin araç ihtiyaçlarını karşılayan firmamız, her sınıf araç ihtiyacınızı karşılamaktadır. Araçlarımız 0 - 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır.

Firmamız Bodrum merkezli Rent A Car firması olması nedeniyle, ağırlıklı olarak Bodrum içi & Hava limanı Marmaris-Fethiye-Dalaman-Kuşadası & Didim Bölgelerinde hizmet vermektedir.


MİSYONUMUZ
Çalışanlarımız ile birlikte, müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar.Bu suretle ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir.Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir…!
Telefon : 90 (252) 358 6854 Mobil : 0 (532) 606 3913 E-Posta : info@marinacarrental.com
Canlı Destek : marinacarrental


Ürün ve Hizmetler

Rent A Car - Transfer - Vip Servis - Tekne Turu - Jeep Safari

#Bodrum da, oto, kiralama ve transfer #bodrumda,ara,kiralaama #bodrumda jeep safari marina vista hotel #bodrumda,rentacar #bodrum-hotel,rentacar


Benzer Firmalar