Numune Alma Sistemleri TETRA A.S.


Prof. Dr. Bülent Tarcan Cad. Vefa Bayırı Sok. Gayrettepe İş Merkezi C Blok No:12 D:4 34394 Gayrettepe / İSTANBUL

Telefon1: 02122881613

Telefon2:

Fax: 02122135691

Web: www.numunealma.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1996
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

TETRA Endüstriyel ve Teknik Sistemler Dış Tic. A.Ş. 1996 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketi olup, özellikle “Proses Kontrol ve İzleme Sistemleri” konusunda projelendirme, satış, montaj, eğitim ve teknik servis (bakım, onarım) hizmetleri vermektedir.
TETRA, her biri kendi konularında uzman ve dünya çapında kalitesi onaylı birçok yabancı firma ile uzun yıllardır sıkı bir işbirliği içindedir. Bu başarının en önemli nedenleri teknolojik ve personel altyapısı, istikrarlı finansal durumu ve satış sonrası teknik servisidir. TETRA’nın personel yapılanmasındaki en önemli özellik “hareketliliktir”. TETRA ihtiyaç duyulan her durumda tüm elemanlarını seyahat ettirerek marketin tamamını kontrol edebilme olanağına sahiptir. Böylece ülkenin en uzak köşesindeki tek bir müşteriye dahi en kısa zamanda hizmet ulaştırılabilmektedir.
TETRA için esas amaç , müşteri memnuniyetidir. Bunu sağlayabilmenin yolu da yüksek kaliteli ürün, yüksek kaliteli personel ve satış sonrası servistir. Müşterilerine hızlı ve güvenilir teknik servis hizmeti sağlamak TETRA ’nın temel ilkelerindendir.Eğitimli ve deneyimli teknik personel sayesinde gerek sahada gerekse TETRA bünyesindeki tam donanımlı Teknik Servis Bölümü’nde müşterilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TETRA A.Ş. hemen hemen her gün yeni bir gelişmenin meydana geldiği teknoloji piyasasında şirketin vizyonunu geliştirmenin ve müşteri memnuniyetini sağlamanın yegane koşulunun bu gelişmeleri yakından takip etmek olduğunun bilincindedir. TETRA A.Ş. personelini gerek yurt dışı gerek yurt içi eğitimlerle donatarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu eğitimler daha sonra yurt içindeki bayilere ve tabii müşterilere kadar yaygınlaştırılmaktadır. Satış yapılan birçok müşteriye daha sonra cihazlar ile ilgili teknik danışmanlık hizmeti verilmekte, böylece hem karşılaşılan sorunlar giderilmekte hem de müşterilerin de teknik gelişmeleri takip edebilmelerine yardımcı olunmaktadır.

Tüm bu bilgilerin ışığında biz, müşterilerden gelen talepleri uzman kadromuzla, optimum çözümler sunarak karşılayan, çalıştığımız firmalar ile uzun süreli ticari ortalıklar kurmayı hedefleyen profesyonel bir ekibiz.


Ürün ve Hizmetler

TETRA’nın ürün gamı içerisinde, online su analizörleri, su/buhar numune hazırlama sistemi, toz ölçümü, portatif/sabit gaz dedektörleri, online baca gazı analiz cihazları, veri toplama ve kayıt sistemleri, hava kalitesi izleme sistemleri, gürültü ölçümü cihazları bulunmaktadır.

#Numune Alma #toz ölçümü #bacagazı analizi #hava kalitesi #su kalitesi


Benzer Firmalar