ALTINPINAR SU


Telsiz Mahallesi 85/7 Sokak No:9/A ZEYTİNBURNU

Telefon1: 0212 5465659

Telefon2:

Fax: 0212 5465855

Web: www.altinpinarsu.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1980
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:2 | Memur:1 | İşçi:2
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Kaynağından kendi akışıyla isale hattı boyunca depolara alınan su filtrelerden geçirilerek kaba tortusu alınıp üretim için dolum tesisindeki tanklara hazırlanır.

İşletmeye gelen boş damacanalar dolum makinesine girmeden önce dış yıkamadan geçirilerek üzerindeki kaba kirler yıkanır. Dolum makinesinde dört adet yıkama havuzu bulunmaktadır. Dolum makinesine gelen damacanaların içleri ilk olarak soğuk su havuzunda ön yıkama yapılır.
İkinci havuza 70 c de deterjan ilavesi
yapılarak damacanaların içindeki kirler yıkanır. Üçüncü havuza geldiğinde dezenfektanlı sudan geçirilerek içinde kalabilecek bakteri veya mikroorganizmaların ölmesi sağlanır.

Son havuzda bulunan soğuk su ile durulama yapıldıktan sonra damacanalar dolum için hazır hale gelir ve dolum gerçekleşir.

Dolum yapıldıktan sonra kapalı ortamda devam eden damacanaların kapak kapama işlemi gerçekleşir. Bu aşamaya kadar suyu gözle görmek mümkün değildir. Su damacanalara dolup kapak kapama gerçekleştikten sonra emniyet bandı takılırken gözle kalite kontrolden geçirilip herhangi bir uygunsuzluk yoksa üretim tarihi, son kullanma tarihi, parti numaraları atılarak satışa gönderilir.

Dolum tamamem otomatik sistemlerle el değmeden gerçekleşir


Ürün ve Hizmetler

Altınpınarsu Damacana ve Pet Şişe SAtışı.
www.altinpinarsu.com, Damacanasu, Altınpınar su

#altınpınarsu altınpınar #damacanasu damacana su #tüpsu tüp su #www.altinpinarsu.com #


Benzer Firmalar