Anasayfa » Muhtelif hizmetler » NEVŞEHİR Muhtelif hizmetler » Nevşehir Çetinel evden eve

Nevşehir Çetinel evden eve


Atatürk Bulvarı Köprübaşı Mevki Borsa kavşağı Nevşehir / Merkez

Telefon1: ( 0384 ) 212 67 81 - 212 39 49

Telefon2:

Fax: ( 0384 ) 214 04 46

Web: www.nevsehirevdeneve.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

NEVŞEHİR ÇETİNEL EVDEN EVE NAKLİYAT

Güvenilir Nakliyat mı istiyorsunuz ?

Güleryüz mü istiyorsunuz ?

Müşteri Memnuyeti mi istiyorsunuz?

Eğitimli ve Deneyimli Nakliyat mı istiyorsunuz ?

Yoksa Eşyalarım kaskolu mu olsun diyorsunuz ?

Bu isteklerinizi karşılamak için 2003 yılında kurulan Firmamız Nevşehir de İstikbal bayiliği ve Mondi bayiliğini sürdürmekte ve Evden Eve Nakliyatta kendini ıspatlamış bir kurum olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Ev taşımak Özen gösterilmesi gereken bir iştir. Çetinel nakliyat yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile ev taşımada sorunsuz ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Modern çağın getirdiği teknolojiden de yararlanılarak her türlü ekipmana sahip olan kuruluşumuz özel askılı dolapları havalı naylonları ve her türlü taşıma için dizayn edilmiş özel ambalaj kolileri ile Çağdaş bir taşımacılık hizmeti sunar....

Eşya taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.


Mobilyalar için içi havayla dolu naylonlar ve battaniyeler, Orijinal beyaz eşya kartonları, Elbiseler için askılı dolaplar, Kalın mukavva koliler ve Kırılacak eşya için beyaz kağıt kullanılır.

Firmamızın gerçekleştireceği taşıma öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.


Firmamızın Güvenirliliği şu anda siz değerli müşterilerimize hizmet verdigimiz İSTİKBAL ve MONDİ bayiliğidir.


Ürün ve Hizmetler

Nevşehir evden eve, Nevşehir evden eve nakliyat, Nevşehir evden eve taşımacılık, Nevşehir nakliyat, Nevşehir taşımacılık

#Nevşehir evden eve #Nevşehir nakliyat #Evden eve #Nevşehir taşımacılık #Evden eve nakliyat


Benzer Firmalar