Anasayfa » Seyahat ve turizm acenteleri » Turizm » ANTALYA Seyahat ve turizm acenteleri » ANTALYA RAFTING TRAVEL AGENCY- rafting, travel

ANTALYA RAFTING TRAVEL AGENCY- rafting, travel


Kızıltoprak Mah. Aliçetinkaya Cad. Mevlana Apt. Kat:1 No :10

Telefon1: 0 242 321 86 31

Telefon2:

Fax: 0 242 321 82 33

Web: www.antalyarafting.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Antalya Rafting olarak 2003 sezonunda müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek içini, 300 kişilik yeni malzeme alımı yapılmıştır(malzemeler TRITHON marka olup, uluslararası yarışmalarda kullanılan malzemelerdir). 2002 sezonunda kullandığımız 300 kişilik malzememizi de bakımdan geçirip toplam 600 kişilik yeni malzemelerimizle 2003 sezonuna hazırlandık. (Şu anda aynı anda 600 kişiye rafting hizmeti verebilen tek acenteyiz.)

ANTALYA RAFTING' in Rafting Turu start noktası, rafting parkurlarının en başından başlar ve tamamen antalya rafting müşterilerine aittir diğer acentelerden tamamen ayrılmıştır. Start Noktası genişliği ve güzelliğiyle dikkat çekmektedir. Yolcuların geldikleri araçlar için park yerimiz mevcut olup, park yeri güvenliği tarafından müşterilerimizin eşyalarının tümü güven altındadır. Ayrıca start noktasında bulunan restoranımız 600 kişilik bir kapasiteye sahip olup Köprülü Kanyon un hemen altındadır. müşterilerimizin yemekleri bu restorantta hazırlanmaktadır.

Şirketimizin kuruluşundan bu güne kadar, müşterimizin hiçbirinin canına ve malına zarar gelmemiştir. Rehberlerimizin, 2001 sezonunda yapılan Rafting Yarışmasında Türkiye Birincisi olması, işlerini en iyi kalitede yaptıklarının bir kanıtıdır.

Antalya Rafting olarak biz, 2003 sezonunda çalışacağımız acentelerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırız. Birlikte iyi bir sezon geçirmeyi diliyoruz. Şimdiden teşekkürler.


Ürün ve Hizmetler


# # # # #