İspir Yazılım Hizmetleri


1379 sokak

Telefon1: 02324832230

Telefon2:

Fax: 02324832270

Web: www.ispir.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

http://www.ispir.com/hakkimizda.html


Ürün ve Hizmetler


Dynamic Query Raporlama Çözümü ve Sorgu Yardımcısı
SQL veritabanları ile çalışan projeler/uygulamalar için hazırlanmış beraber (entegre) veya tek başına çalışabilen, her seviyedeki proje kullanıcısına hitap eden, tüm rapor ihtiyacının dinamik-kolay-hızlı ve düşük işletim maliyeti ile giderilebileceği, sektör-Konu bağımsız, web tabanlı, kolay kullanımlı, “Self-Servis Raporlama” çözümü ve “Dinamik Sorgu” yardımcısıdır. Ürün hakkında daha detaylı bilgi için http://www.dynamicquery.net adresimizi ziyaret edebilirsiniz.
Genel olarak her sektör ve her konuda yardımcı olacağına inandığımız DynamicQuery Raporlama Çözümü, veritabanlarının temel prensipleri doğrultusunda rapor ihtiyacı olan ve rapor hazırlayacak uygulama kullanıcılarına yardımcı olacak bir araçtır.

Sektör ve konu bağımsız bir yapıda tasarlanan DynamicQuery; herhangi bir bilgisayar yazılımı veya otomasyonu ile toplanan veriyi, kullanıcıların veya yöneticilerin istekleri doğrultusunda, veritabanı lisanı (SQL) bilmeye gerek kalmadan sonuca ulaşmaları için en kolay ve en hızlı araç olacaktır.

Mağazacılık , İnşaat , İthalat/İhracat , Finans , Üretim , Dağıtım/Pazarlama , Tekstil/Giyim , Tıp/Sağlık , Turizm/Otel. , Servis/Bakım Otomasyonu , Taşımacılık , Bankacılık , Hizmet , Gıda , Kamu , Satış Otomasyonu , Depo Otomasyonu , Bütçe , E-Ticaret , Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

# # # # #

ikinci el eşya alanlar

Benzer Firmalar