kayseri su bayi mus ticaret


kayseri merkez,melikgazi

Telefon1: 0352 2230292

Telefon2:

Fax: 0352 2230292

Web: www.kayserisu.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2006
Çalışan Sayısı:4 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:3
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Dünya standartlarının en iyi suları arasında olan Tekir Su Toros dağlarının 3500 metre yüksekliğindeki havzalardan beslenen su kaynağıdır. Dünya çapında en değerli 100 kaynak arasında gösterilen Toroslar’daki eşsiz kaynağından gelen doğal dengeli mineral bileşimiyle, rahatlatan ve ferahlatan tadıyla tüketicilerine ulaşmaktadır.
Tekir su, hijyenik ortamlarda ve laboratuarlarında suyun günlük kimyasal bakteriyolojik analizleri kimyagerler ve kimya mühendisleri tarafından tam teşekküllü cihazlarla yapılıp, günümüzün son teknolojisi olan tam otomatik makinelerinde el değmeden doğadan alıp sizlerle ulaştırıyoruz. İçtiğiniz sular vücudunuzun sağlık dengesini belirleyen en önemli unsurlardan biridir. Çünkü vücudun % 60’şını su oluşturmaktadır. Vücudumuzda 6 haftada bir yenilenen suyun katkısı önemlidir. Bu yüzden ki; içtiğimiz suyun Lezzeti, hijyenik üretim şartları ve mineral dengesi önemlidir. Doğru suyu tüketmek, sağlığınıza da aynı oranda yarar sağlamaktadır.
Kaplıcalarıyla ünlü Niğde ilinin Çiftehan kasabası ile Adana ilinin, Pozantı ilçesi arasındaki Şekerpınarı mevkiinde yer alan Tekir Su, Torosların eşsiz kaynağından gelen doğal dengeli mineral bileşimiyle, siz tüketicilerimize ulaşmaktadır.
Tüketicinin isteklerinin tamamına uygun olan ürün çeşitlerimizle Tekir Doğal Kaynak Suyunu her noktada tüketicilere sunmaktayız. Türkiye geneline yayılmış seçkin bayilerimizle tüketicilerinin memnuniyetini kazanmayı hedefleyen ve hedefleri doğrultusunda taviz vermeden emin adımlarla ilerleyen şirketimiz yakaladığı satış potansiyelinin haklı gururunu yaşamaktadır.
Dünyanın bütün ülkerine girmeyi hedefleyen Tekir Doğal Kaynak suyu Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine ihracatını hali hazırda yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Geniş ürün yelpazesi ve satış ağı ile bedeninize sağlık ve canlılık katmaya devam edeceğiz.


Ürün ve Hizmetler


damacana su
SUYUMUZ .sindirim sistemi .safra kesesi ile böbrek hastalarında tavsiye edilen .icimi ve hoş lezzetli ile ünlüdür KAMPANYAMIZ 19 lt 6.00 fiyatı ile alo su: 0352 2230292
19 lt damacana su
SUYUMUZ .sindirim sistemi .safra kesesi ile böbrek hastalarında tavsiye edilen .icimi ve hoş lezzetli ile ünlüdür.
19 LT DAMACANA SU 6.00 TL

#damacana #su #kayseri su bayileri #tekir su #19 lt su


Benzer Firmalar