Anasayfa » Metal ve Yan Sanayi » KONYA Metal ve Yan Sanayi » TUMA Hassas Tutucu Takımlar Medikal Otomotiv Makine San. Tic. Ltd. Şti.

TUMA Hassas Tutucu Takımlar Medikal Otomotiv Makine San. Tic. Ltd. Şti.


Karatay Sanayi Kılınç Sokak No: 24

Telefon1: +90 (332) 237 79 44

Telefon2: +90 (552) 721 70 38

Fax: +90 (332) 238 25 78

Web: www.tuma.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Detay Makina Sanayi Ticaret olarak 2000 yılında TUMA markası ile hassas tutucu takım ve CNC takım tezgahları için takım ve yedek parça üretimine başladık.
27.03.2009 Tarihinde Firma unvanımızı TUMA Hassas Tutucu Takımlar Medikal Otomotiv Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak değiştirdik.

Hiçbir başarının tesadüflere dayalı olmadığının bilincinde olan hepimiz gibi, bizlerde siz değerli müşterilerimize, en iyiyi en uyguna sunabilmek için gece-gündüz aralıksız olarak çalıştık. Alanında uzman bir kadro ile;

-Hidrolik Aynalar
-Pnomatik Aynalar
-Hidrolik Ayna Ayakları
-Hidrolik Ayna Flanşları
-Üniversal Ayna Flanşları
-CNC Torna Çubuk Çekicileri
-CNC Torna Takım tutucuları
-CNC Dik Torna Takımları
- Makine Mengeneleri
-Hassas Döner Puntalar
-Şapkalı Döner Puntalar
-Hassas Boru Puntaları
-Sabit Puntalar
-CNC Torna Redüksiyon Kovanları
-Özel Tutucu Takımlar ve Bağlama Sistemlerini titiz ve özverili bir çalışma ile kaliteli hammadde ve kaliteli makineler kullanarak, kalite güvence birimlerinin onayından geçtikten sonra sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Avrupa standartlarında üretim ve satış yapan TUMA ileriye dönük olarak yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarında da bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Sürekli gelişme ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile sektörde gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışı ilkemizle, sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle kısa zamanda performansımızı artırarak ülke çapına bir marka olduk.

Çağın gereksinimi olan teknolojik gelişmeyi takip ederek, bilgisayar destekli tasarımlarla çalışmalarımıza dün olduğu gibi yarında en iyisi olmak için sürekli olarak devam edeceğiz.
SAYGILARIMIZLA...


Ürün ve Hizmetler

TumaDetay MakineDetay MakinaHassas Tutucu TakımlarHassas İş Bağlama TakımlarıFikstürlerBaralarCNC Takım TutucularCNC Torna Parça ÇekicisiCNC Torna Çubuk Çekicisi Açık Merkez Hidrolik Aynalar Kapalı Merkez Hidrolik AynalarPnömatik AynalarHidrolik Ayna Yumuşak AyaklarıHidrolik Ayna Sert AyaklarıHidrolik Ayna Özel AyaklarıHidrolik Ayna T SomunlarıHassas Makine MengenesiHassas Döner PuntalarHassas CNC Torna PuntasıHassas Şapkalı Döner PuntalarHassas Boru PuntalarıTırnaklı PuntalarSabit PuntalarRedüksiyon Kovanları

#Hassas Tutucu Takımlar #Hidrolik Aynalar - Hidrolik Ayna Ayakları #Punta - T Somun #Mengene - Flanş #Fikstür - Torna Aynası


Benzer Firmalar