Anasayfa » Evden eve nakliyat » Muhtelif hizmetler » TRABZON Evden eve nakliyat » Yaylioğlu Evden Eve Nakliyat

Yaylioğlu Evden Eve Nakliyat


İskenderpaşa mah. Deniz sok. No:3/C

Telefon1: 04623230064

Telefon2:

Fax: 0462 326 33 28

Web: www.yaylioglunakliyat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:5 | Memur:0 | İşçi:10
Dış Ülkelerle Bağlantıları:uluslararası nakliyat yapmaktayız.

1997 yılında Trabzon`da ihtiyaç duyulan bir sektör olarak gördüğümüz evden eve nakliyat sektörüne küçük ama özverili bir işletme olarak başladık.Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurarak aradan geçen 12 yılda kendimizi geliştirerek ülkemizin önemli bölgemizin tek yetkili evden eve nakliyat firması olarak Trabzon`un ve Ülkemizin hizmetindeyiz.
2004 yılında Ulaştırma Bakanlığı`nın Karayolları Taşıma kanununun 4925. maddesine iştirak edip K-1 ve K-3 yetki belgelerine sahip olan ilk firmalar arasındadır.
FAALİYETLERİMİZ


Trabzon merkezli olan firmamız ülke sınırları içindeki tüm illere evden eve nakliyat yapmaktadır.işsizliğin büyük sorun olduğu bölgemizde 30 S.S.K lı kadroyla hizmet sunmaktayız. Ayrıca bankalar, resmi kurumlar, ilaç firmaları, isadamları, bürokratlar vb kesimlerin çalışanlarının atamalarında ev eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Evden eve nakliyatın yanı sıra büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ev temizliği gibi hizmetler vermekteyiz.


HEDEFLERİMİZ


Şirketimiz kuruluş amacına uygun olarak evden eve nakliyatta her zaman yüksek teknolojiyle ülkeye hizmet etmektir.Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurup bunu değerli müşterilerimize yansıtmaktır.İşsizliğin sorun olduğu bölgemizde daha fazla kişiye iş imkanı sağlayıp ülkemizle beraber büyümeyi hedefliyoruz.Ayrıca evden eve nakliyat standartlarını Avrupa düzeyine çıkarmak için personelimizle beraber haftalık ve aylık toplantılar düzenleyerek şikayet ve önerileri dikkate alıp gereken düzenlemeleri yapmaktayız.Ayrıca ustalarımızı seminerlere gönderip sektörümüz ile ilgili son gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.Yüksek katlı binalara ev eşyası çıkarmak için bina dışından monte edilen seyyar asansörler ile hem personelin fiziki açıdan yorulmasını önlemiş hemde eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlamak için çalışma yapmaktayız.


Ürün ve Hizmetler

EXPERT HİZMETİ

Öncelikle expertimiz eşyanın bulunduğu yere gelip eşyayı inceleyip not eder.Expertin gelmesinin amacı sadece fiyat değil eşyayı tam olarak görüp eşyaya göre araç temin etmek, sigorta değerini belirlemek, taşımada kullanılacak malzemeyi ve taşımaya gelecek olan eleman sayısını belirlemektir.Expert işlemi tamamen ücretsizdir.

PAKETLEME

Evden eve taşımacılığın en önemli konularından biri de paketlemedir.Paketlemede kullanılacak özel koliler ve ambalaj malzemeleri eşyanızın sağlıklı ve hasarsız taşınmasını sağlamaktadır.Paketlemede kolilenecek eşyalarınızı ve elbiselerinizi bayan elemanlar;monte-demonte ve ambalajlama işini de diplomalı, profesyonel bay mobilya ustalarımız yapmaktadır.

işte bu hasssasiyetle kullandığımız ambalaj malzemelerimiz:

Beyaz eşya ve mobilya ambalajında kullandığımız elyaflı köpüklü malzemeler

*** Özel hurç poşetleri *** Bardak tabak kolileri

*** Yatak-yorgan poşetleri *** Takım elbise kolileri

*** Baza yatak ambalajları *** Mobilya battaniyeleri

TAŞINMA

Taşınma tarihinden önce ev veya büro eşyalarınız anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından sigortalanır.Sigorta süresi tüm eşyalarınız yeni adresinize taşınana kadar geçerlidir.

Bir gün önceden demonte edilmiş ve ambalajlanmış ev eşyalarınız taşınma tarihinde araca diziminde tecrübeli ustalarımız tarafından istifi yapılır.Eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için araca yerleştirilmesi çok önemlidir.Ambalajlanmış olan eşyalarınız araçta da mobilya battaniyeleri ile örtülür.

Yeni adresinizde eşyaların konulacağı ve mobilyalarınızın kurulacağı yerleri göstermek için bir kişi bulunması yeterlidir.müşteri evim taşınmıştır ve eşyalarım istediğim gibi yerine kurulmuştur diyene kadar taşınma işlemi devam eder .

DEPOLAMA

Firmamız eşyalarınızı taşımanın yanında depolama hizmetide sunmaktadır.Trabzon merkezde hırsızlık, yangın ve doğal afete karşı sigortalanmış depomuzda talep eden müşterilerimizin eşyalarını muhafaza etmekteyiz.

#evdeveve trabzon #evdeneve rize #evdeneve giresun #evdeneve ordu #evdeneve artvin


Benzer Firmalar