YAYLIOĞLU NAKLİYAT


İSKENDER PAŞA MAHALLESİ DENİZ SOKAK NO:3/C

Telefon1: 04623230064

Telefon2:

Fax: 04623263328

Web: www.yaylıoglunakliyat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:10 | Memur:10 | İşçi:10
Dış Ülkelerle Bağlantıları:AZERBAYCAN - GÜRCİSTAN


FAALİYETLERİMİZ


Trabzon merkezli olan firmamız ülke sınırları içindeki tüm illere evden eve nakliyat yapmaktadır.işsizliğin büyük sorun olduğu bölgemizde 30 S.S.K lı kadroyla hizmet sunmaktayız. Ayrıca bankalar, resmi kurumlar, ilaç firmaları, isadamları, bürokratlar vb kesimlerin çalışanlarının atamalarında ev eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Evden eve nakliyatın yanı sıra büro taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, ev temizliği gibi hizmetler vermekteyiz.


HEDEFLERİMİZ


Şirketimiz kuruluş amacına uygun olarak evden eve nakliyatta her zaman yüksek teknolojiyle ülkeye hizmet etmektir.Gelişen teknoloji ve çağa ayak uydurup bunu değerli müşterilerimize yansıtmaktır.İşsizliğin sorun olduğu bölgemizde daha fazla kişiye iş imkanı sağlayıp ülkemizle beraber büyümeyi hedefliyoruz.Ayrıca evden eve nakliyat standartlarını Avrupa düzeyine çıkarmak için personelimizle beraber haftalık ve aylık toplantılar düzenleyerek şikayet ve önerileri dikkate alıp gereken düzenlemeleri yapmaktayız.Ayrıca ustalarımızı seminerlere gönderip sektörümüz ile ilgili son gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.Yüksek katlı binalara ev eşyası çıkarmak için bina dışından monte edilen seyyar asansörler ile hem personelin fiziki açıdan yorulmasını önlemiş hemde eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlamak için çalışma yapmaktayız.2008 yılında projelendirdiğimiz 5 yeni projeyle bölgemizde ilk olan hizmetleri 2009 yılında halkımızın hizmetine sunacağız .


Ürün ve Hizmetler


#TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT #RİZE EVDEN EVE NAKLİYAT #ORDU EVDEN EVE NAKLİYAT #SAMSUN EVDEN EVE NAKLİYAT #ARTVİN EVDEN EVE NAKLİYAT


Benzer Firmalar