Emir Market


Dereboyu Caddesi No:8 Mecidiyeköy/Şişli/İST.

Telefon1: 212-272 90 90

Telefon2: 212-272 38 28

Fax: 212-272 38 29

Web: www.emirmarket.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1999
Çalışan Sayısı:21 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

HAKKIMIZDA

Emirmarket.com bir Emir Bilgisayar Day.Tük.Mal.Ltd.Şti.iştirakidir.emirmarket.com Emir bilgisayarın 10 yıllık tecrübesi ile siz değerli müşterilerine,binlerce çeşit ürünü,iddialı fiyatlar ve çok cazip kredi kartı taksit seçenekleri ile satışa sunduğu bir web sitesidir.


“Mutlak Müşteri Memnuniyeti”ni olmazsa olmaz olarak ilke edinen firmamız konusunda tecrübeli tüm departmanlardaki toplam 21 personeli ile internetteki en avantajlı ve güvenilir mağazalardan biridir.


Firmamız 1999 yılından beri bilgisayar sektöründe hizmet vermektedir. OEM olarak toptan ve perakende satış,Order markamız ile de hazır pc satışı yapmaktayız. Şu an Türkiye geneli 200 noktada ORDER Bilgisayarlarımız satılmaktadır.


ACER ve ASUS markalarının yetkili servisiyiz.HYB,TSE,ilgili servislik sertifikalarımız ve Kapasite raporlarımız mevcuttur.


Saygılarımızla

emirmarket.com


Ürün ve Hizmetler

Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkezi, Outlet, Bilgisayar, notebook, dizüstü, laptop, bilgisayar ürünleri, pc, lcd, yazıcı, işlemci, cpu, anakart, ram, bellek, harddisk, ekran kartı, vga, güvenlik ürünleri, notebook çantası, bebek ürünleri, bebek, oyuncak, hediyelik eşya, sağlık ürünleri, cep telefonu, kalite, güvenli alışveriş

#Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkez #Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkez #Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkez #Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkez #Emir Market - Güvenli, Avantajlı, Alışveriş Merkez


Benzer Firmalar